«Laika suns» ar jauno albumu «Gaismas lādiņš» Kalnciema kvartāla brīvdabas koncertā

"Laika suns"

FOTO: Publicitātes/Roberts Kuļenko

Ceturtdien, 6.augustā, koncertā Kalnciema kvartālā dzirdēsim grupu «Laika suns» ar jauno albumu «Gaismas lādiņš». Savukārt vakara pirmajā daļā uzstāsies divas jaunas grupas: sintroka grupa «The Citizens» un progresīvā indie apvienība «Be Reet». Koncerta sākums plkst. 19.00.

«Laika suns» ir Latvijas indī-roka «mugurkaulnieki» ar stāžu. Grupa apvieno profesionālus mūziķus ar pamatīgu pieredzi dažādos muzikālos projektos. Citiem vārdiem - nes patiesus stāstus latviešu valodā, pārkausējot «Mofo», «Pienvedēja piedzīvojumu» un «Momend» zeltu titānā. Šāds sastāvs ļauj realizēt visas, pat vispārdrošākās idejas. Izteikts ritms, skanīgi ģitāru rifi, dinamiskas melodijas - tāds ir «Laika suns». Šovasar iznācis grupas pilnmetrāžas albums «Gaismas lādiņš»!

«Laika suns» sastāvs ir muzikāli pārliecinošs - Arnis Račinskis, Pēteris Lunde, Elvijs Pārpucis un Kārlis Josts.

Vakara ievadā dzirdēsim divas svaigas pašmāju grupas:

«The Citizens» pārstāv mazpazīstamo mūzikas žanru - sintroku (mix starp indie, roku un synth). Grupas skanējumu raksturo enerģiska un spēcīga ritma sekcija, kurā bungas un bass apvieno vienkāršo un sarežģīto, lai kopā radītu modernu roka skanējumu ar drum'n'bass pieskaņu. To papildina fankam raksturīgas ģitāras partijas un pretstatā 80. gadu atgādinoši klasiskā roka ģitāras solo. Visbeidzot unikālo skanējumu atnes sintezatoru melodijas un blūza stila vokāls, kuras piešķir katrai dziesmai citādu noskaņu - sapņainu, jautru vai melanholisku.

Jau šī gada rudenī būs gaidāms grupas debijas albums ar nosaukumu «Concrete Dreams».

Uz augšu