Vjačeslavs Dombrovskis: Pret Sproģi bija izvērsta bezprecedenta naida kampaņa

Ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis

FOTO: Ieva Čīka / LETA

Pret Pēteri Sproģi, kuru «Saskaņa» bija izvirzījusi kā Valsts prezidenta amata kandidātu, bija izvērsta bezprecedenta un organizēta naida kampaņa, uzskata «Saskaņas» premjera kandidāts Vjačeslavs Dombrovskis.

Dombrovskis sociālajos tīklos pauž viedokli, ka par šīs kampaņas upuri kļuva arī viņa ģimene. Dombrovskis uzskata, ka Sproģis «rīkojās kā cienījams cilvēks - pirmām kārtām, izlemjot aizstāvēt savu ģimeni no turpmākiem uzbrukumiem».

«Mēs izprotam un cienām viņa pieņemto lēmumu. Notikušais spilgti apliecina cik svarīgi ir apvienot Latvijas sabiedrību. Mēs turpināsim šo ceļu,» piebilst politiķis.

Pagaidām «Saskaņa» nav komentējusi to, kurš Saeimas vēlēšanās būs pirmais numurs «Saskaņas» sarakstā Vidzemē.

«Saskaņas» priekšsēdētājs Nils Ušakovs pašlaik esot atvaļinājumā un uz aģentūras LETA jautājumiem vēl nav atbildējis. Tikmēr sociālajos tīklos viņš pauda: «Tas, ko pēdējo 10 dienu laikā centās izdarīt ar Sproģi, ir skaidrs signāls katram, kas vēlas pārmaiņas savā valstī. Tas ir signāls katram no esošās varas elites – nelien! Mēs tevi salauzīsim!». Ušakovs norāda, ka Sproģis šajā situācijā izvēlējās ģimeni, un «Saskaņa» viņu atbalstot šajā lēmumā. «Mūsu komanda turpinās nest tālāk viņa manifesta idejas. Tajā viss pateikts pareizi,» piebilda Ušakovs.

«Saskaņas» priekšsēdētāja vietnieks Jānis Urbanovičs aģentūrai LETA pauda pārsteigumu par Sproģa paziņojumu un skaidroja, ka par to nebija iepriekš informēts.

Kā ziņots, bijušais Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskaps Sproģis sociālajos tīklos paziņojis, ka atsauc dalību 13.Saeimas vēlēšanās, kā arī nebūs «Saskaņas» izvirzītais Valsts prezidenta kandidāts.

«Saskaņa» 18.jūnijā apstiprināja Sproģi kā pirmo numuru vēlēšanu sarakstā Vidzemē un kā partijas prezidenta kandidātu.

Uz augšu