Pk, 7.10.2022.

Indijā par Latvijas pilsones slepkavību aizturētie piekopuši mežonīgu seksu

LETA
Indijā par Latvijas pilsones slepkavību aizturētie piekopuši mežonīgu seksu
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Facebook

Divi jaunieši, kas Indijā aizturēti par Latvijas pilsones Līgas Skromanes izvarošanu un slepkavību, bija piekopuši mežonīgu seksu, piektdien ziņoja laikraksts «The Times of India», atsaucoties uz policiju.

28 gadus vecais Umešs, kurš ir galvenais apsūdzētais, deva priekšroku seksam ar vīriešiem, bet 24 gadus vecajam apsūdzētajam Udajanam bija fetišs uz baltām ārzemniecēm.

Abi jaunieši strādāja pārtikas piegādes uzņēmumā Thiruvananthapuramas pilsētā, bet reizēs, kad nebija pasūtījumu, mēdza piepelnīties kā nelegāli tūristu gidi. Viņu aizturēšana policijā tika reģistrēta ceturtdien.

Umešs un Udajans tiek apsūdzēti pierādījumu iznīcināšanā, slepkavībā, saindēšanā, nelikumīgā ieslodzīšanā, nolaupīšanā un izvarošanā.

«Vieta, kur tika atrasts sievietes līķis, bija Umeša ierastais «rotaļlaukums»,»

sacīja policists, kurš piedalās izmeklēšanā.

Umešs uz šo vietu bija vedis daudzus vīriešus seksuālām attiecībām. Pret viņu bija ierosinātas 13 krimināllietas, tai skaitā sešas par seksuālu uzbrukumu un viena par slepkavības mēģinājumu.

«Viņš arī bija attiecībās ar sešām sievietēm šajā rajonā,»

sacīja policists, piebilstot, ka daudzi Umeša upuri ir liecinājuši pret viņu.

Udajans deva priekšroku gida darbā satikto ārzemnieču pievilināšanai ar marihuānas cigareti. Viņš pat apsvēra iespēju pieteikties uz atalgojumu, kuru policija solīja tam, kas sniegtu informāciju par pazudušās sievietes atrašanās vietu, un to izmantot mājas uzcelšanai. «Viņš atteicās no šīs idejas, baidoties tikt pieķerts,» sacīja policists.

Skromani kopā ar abiem apsūdzētajiem šajā rajonā bija redzējuši daudz cilvēku. Viņi sākumā klusēja, bet sāka par to stāstīt policijai pēc viņas līķa atrašanas.

Keralas štata policijas priekšnieks Loknaths Behera piektdien paziņoja medijiem, ka Latvijas pilsone tika sazāļota, izvarota un noslepkavota. Apsūdzētie satika Skromani, kad viņa 14.martā ieradās Kovalamas kūrortā no ajūrvēdas centra Pothenkodes ciematā. Tajā pašā dienā viņa tika izvarota un noslepkavota.

Apsūdzētie pievilināja Skromani, piedāvājot narkotikas, uz aizveda viņu uz mangrovju mežu pie upes. Tur viņi sievieti izvaroja un pēc tam, kad viņa pretojās, viņu nožņaudza, sacīja Behera.

«Apsūdzētie mēģināja panākt, lai tas izskatītos pēc pašnāvības. Tomēr mūsu virsnieki pierādīja, ka viņiem nav taisnība,» teica Behera, piebilstot, ka policija ir savākusi nozīmīgus zinātniskus pierādījumus pret apsūdzētajiem.

Thiruvananthapuramas policijas ģenerālinspektors Manodžs Abrahams atzina, ka pierādījumu atrašana bija grūta, jo sievietes līķis tika atrasts vairāk nekā 30 dienas pēc viņas nāves. «Tomēr mēs spējām notikuma vietā savākt svarīgus pierādījumus, kas mums palīdzēja restaurēt noziegumu un identificēt vainīgos,» teica Abrahams.

Štata policijas priekšnieks paziņoja, ka visiem izmeklēšanā iesaistītajiem policistiem ir piešķirts goda žetons par izcilu darbu.

Laikraksts «The New Indian Express» ziņoja, ka Keralas štata valdības iestādes ir kremējušas Skromanes mirstīgās atliekas, lai gan štata Cilvēktiesību komisija neilgi pirms tam izdeva rīkojumu, ka viņa jāapbedī.

Rīkojums pa e-pastu bija nosūtīts štata valdības vadītājam un štata policijas priekšniekam pēc Indijas valdošās partijas BJP apriņķa komitejas vadītāja lūguma.

Lūgumā kā arguments tika minēts, ka jaunu pierādījumu atrašanas gadījumā varētu būt nepieciešama atkārtota autopsija, turklāt Skromane bija kristiete, kuras reliģija paredz apbedīšanu, nevis kremāciju. Lūgumā arī apgalvots, ka izdarītajā autopsijā nav noskaidroti visi fakti, kas attiecas uz Skromanes nāvi.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu