Šī iemesla dēļ viņš nesaprot, kāpēc dažas dienas pēc «traģiskā notikuma» kādam ir «jānāk klajā ar šādu apgalvojumu, kad pat nav iespējams vairs pajautāt viedokli». Rasa uzsvēra, ka nav bijis klāt šiem notikumiem un nezina, vai šāda Bunkus tikšanās ar Seržantu notikusi un kas tajā ticis pārrunāts.
Rasa nenoliedza, ka ticies ar Intu Dālderi, lai runātu par grozījumiem, turklāt Rasa paudis, ka nevis vēlas kļūt par TKB administratoru, bet gan norādījis, ka grozījumi bija bīstami un defektīvi konkrētajam brīdim, radot situāciju, kad likums var tikt pielāgots jebkuram cilvēkam.
Vienlaikus Rasa atzina, ka nevar zināt par to, vai Bunkus tiešām vedis šādas sarunas, tomēr apšauba šādu scenāriju. «Mēs tajā laikā, kad runa bija par gatavošanos šim iespējamam procesam, centāmies atsevišķiem politiskiem spēkiem stāstīt par nejēdzību. Mums [iesaistītajiem] bija noruna, ka sarunām jānotiek likuma ietvaros - ar pārliecināšanu, izstāstīšanu un viedokļu paušanu,» uzsvēra Rasa, kuram jau no sākta gala bijušas «sarkanās līnijas jebkādu neētisku darbību veikšanai».
Rasa tomēr nevar garantēt, ka visi cilvēki ievēro viņa uzstādījumus, turklāt viņam liekas «nejēdzīgi» par to runāt, kad kopš Bunkus nāves pagājušas tikai dažas dienas.
Uz jautājumu, vai Rasam bija informācija, ka viņa palīdze Zanda Kokare-Rode ir iepriekšējā TKB administratora Ilmāra Krūma pilnvarotā persona, viņš norādīja, ka precīzas detaļas neatceras, tomēr viņš esot zinājis, ka Kokare-Rode bija daļa no Krūma komandas.
Rasa sacīja, ka godprātība un taisnīgums vienmēr bijuši galvenie principi, un Kokare-Rode tika izskatīta kā sadarbības persona, lai pēctecības nolūkā saglabātu vismaz vienu kontaktpersonu, jo visi iepriekš iesaistītie cilvēki atteikušies strādāt šajā procesā.
Vienlaikus Rasa joprojām nekomentē neko saistībā ar Bunkus slepkavību, jo, viņaprāt, tā nav pieklājīga rīcība.
Jau ziņots, ka Bunkus savulaik ticies ar Saeimas deputātu Seržantu un piedāvājis viņa politiskajam spēkam «ziedojumus» apmaiņā pret balsojumu, kas ļautu likvidējamās TKB administratora amatā nokļūt Rasam, sestdien, atsaucoties uz Seržantu, vēstīja raidījums «TV3 ziņas».
Tolaik Saeimas darba kārtībā bija pretrunīgie grozījumi Kredītiestāžu likumā, kas banku likvidatoriem paredzēja noteikt prasības, kurām Rasa neatbilstu. Tas nozīmē, ka pēc likuma grozījumu pieņemšanas un stāšanās spēkā Rasa nevarētu tikt iecelts par TKB administratoru Krūma vietā.
Kā «TV3 ziņām» iepriekš stāstīja Seržants, Bunkus, zinot, ka deputāta pārstāvētā Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) grasās Saeimas balsojumā atbalstīt Rasam nelabvēlīgos likuma grozījumus, piezvanījis viņam un uzaicinājis uz tikšanos. «Tad, kad mēs satikāmies vienā Saeimai blakus esošā kafejnīcā, bija diezgan viennozīmīgs piedāvājums,» raidījumam stāstīja Seržants. Pēc tam sarunas esot pārtrūkušas.
Jautāts, kāpēc pēc šī «ziedojumu» piedāvājuma saņemšanas Seržants nevērsās ar iesniegumu Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā, viņš «TV3 ziņām» atbildēja: «Diemžēl vēl viens piedāvājums sarunai nesekoja. Acīmredzami dzirdīgas ausis bija atrastas. Manuprāt, dažas dienas pirms izšķirošā balsojuma presē manīju foto no Dāldera un Rasas kungu kopējām brokastīm.»