ZeKurbulis video: Dambis - Baumanis un Nitišs ar elektromobiļiem var uzvarēt PČ rallijkrosā

Dalīties draugiem E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: Publicitātes foto

TVNET sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvā skatīties jaunāko ātruma un piedzīvojumu raidījumu ZeKurbulis. Šovakar viesos ir latviešu autosportists un auto inženieris Andris Dambis un «Legend World Finals» dalībnieki - Valters Zviedris un Garijs Rožkalns.

Andris Dambis var lepoties ar vairākkārtēju dalību prestižajā Dakāras rallijā. Turklāt viņa un Māra Saukāna ekipāža bija pirmā pasaulē, kas šajā transkontinentālajā bezceļu rallijreidā piedalījās ar elektromobili. Sarunā ar ZeKurbulis vadītāju Paulu Timrotu par elektromobiļu nākotni autosportā Andris skaidros, kā šādu auto jauda varētu palīdzēt Jānim Baumanim un Reinim Nitišam braukt vēl ātrāk. Viņš ir pārliecināts – ar elektrību darbināma mašīna ir spējīga apdzīt jaudīgākos rallijkrosa spēkratus un palielināt mūsu sportistu iespējas uzvarēt pasaules čempionātā.

Raidījuma studijā viesosies arī retro auto sacensību «Legend World Finals» dalībnieki – Valters Zviedris un Garijs Rožkalns. Abi sportisti dalīsies iespaidos pēc ievērības cienīgās cīņas. Sešpadsmitgadīgais Valters uzrādīja lieliskus rezultātus «Semi-Pro» klasē un guva ceturto vietu 21 sportista konkurencē. Savukārt Garijs Rožkalns, sacensību debitants, savās pirmajās «Legend World Finals» izcīnīja piekto pozīciju.

ZeKurbulī neiztikt arī bez auto industrijas aktualitātēm un autosporta ziņām. Šovakar uzmanības centrā ir franču auto ražotāja «Renault» jaunā «Megane RS». Auto žurnālists Ilmārs Līkums pētīs, vai šis «Renault» hečbeks ir karstākais piedāvājums savā segmentā. Bet Artūrs Virbulis skaidros, vai pēc motokrosa MX2 titula iegūšanas Paulam Jonasam jāpāriet uz MXGP.

ZeKurbulis un tā ieraksti, kā arī citi autosporta notikumi skatāmi lietotnē LMT Straume, LMT Mājas viedtelevīzijā un internetā: http://straume.lmt.lv/zekurbulis.

Skatītāji aicināti izteikt savas domas Twitter diskusijā ar tēmturi #ZeKurbulis.

Uz augšu