Sv, 14.08.2022.

LMT Rīgā atvēris pasaules inovatīvo tehnoloģiju izmēģināšanas centru

TVNET
LMT Rīgā atvēris pasaules inovatīvo tehnoloģiju izmēģināšanas centru
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Publicitātes foto

Latvijas Mobilais Telefons (LMT) atklāj Baltijā lielāko mobilo sakaru operatoru klientu centru ar iespēju ikvienam iepazīt un izmēģināt jaunākās tehnoloģijas. Tajā šobrīd var virtuālajā realitātē izbraukt skeletona trasi, sacīkšu auto simulatorā trenēties FIA čempionātam, apskatīt Latvijā lielāko dronu, izprintēt foto kafijas putās, kā arī pieteikt bērnus robotikas pulciņam.

«Līdz ar 5G attīstību visā pasaulē tieši mobilo sakaru tehnoloģijas tiek uztvertas kā dzinējspēks izaugsmei. Taču ne tikai pieejamās tehnoloģijas, bet galvenokārt tas, cik gudri protam tās izmantot, ir izaugsmes pamatā. Tāpēc jaunatklātais LMT klientu centrs ir vieta, kur ne vien iepirkties un samaksāt rēķinus, bet arī

apskatīt un izmēģināt jaunākās tehnoloģiju iespējas un iedvesmoties jaunām idejām.

Tas ir nosaukts par Brīvības centru ne tikai par godu ielai, uz kuras atrodas, bet ir arī vēstījums, ka tehnoloģijas ir mūsu iespēja būt brīviem domāt un darīt,» stāsta LMT prezidents Juris Binde.

Plānots, ka jaunatklātajā Brīvības centrā inovāciju demonstrācijas un tehnoloģiju izmēģināšanas zonā pieejamās aktivitātes mainīsies, iepazīstinot iedzīvotājus ar Latvijā un pasaulē aktuālākajām moderno tehnoloģiju iespējām. Šobrīd Samsung virtuālās realitātes simulatorā varēs izbaudīt sajūtas, kādas ir skeletonistam, traucoties kamanās ar ātrumu 130 km/stundā lejup pa 1450 metru garo, pasaules ātrāko skeletona trasi Vankūverā. Izmēģinot savas spējas auto simulatorā, Brīvības centra apmeklētāji varēs kļūt par Starptautiskās Automobiļu federācijas jeb FIA online čempionāta dalībnieku. Sasniedzot noteiktu snieguma līmeni, braucējiem būs iespēja saņemt īpašas autosportista tiesības un sacensties FIA sertificētajās sacensībās Gran Turismo Nations Cup un Gran Turismo Manufacturer Fan Cup.

Bērniem LMT jaunajā Brīvības centrā būs pieejamas Robotikas skolas ROBO HUB licencētas interešu izglītības nodarbības, kuru darbības pamatā ir Lego Education izstrādāta mācību programma, lai konstruējot un programmējot bērns iemācās loģiski un radoši domāt. Bet, sekojot līdzi pasaules tendencēm kafijas jomā, «Kolonāde Cafe» jaunajā klientu apkalpošanas centrā viesiem piedāvās kafiju, kas gatavota Ziemeļeiropā vienīgajā un šobrīd mūsdienīgākajā modulārajā kafijas automātā «Modbar», kas piedāvās iespēju katru kafijas tasīti personalizēt, uzdrukājot kafijas putās pašu iesūtītu attēlu vai ziņojumu.

«LMT Brīvības centrs, kas atrodas Rīgā Brīvības un Ģertrūdes ielas krustojumā, izaudzis no paša pirmā klientu apkalpošanas centra. Šī ir tā vieta, kur satiekas ikdienas pakalpojumi, bizness, bērnu jaunrade, izklaides un jaunākās tehnoloģijas. Tagad tas tapis par ne vien lielāko, bet arī par zaļāko LMT centru. Augu stādījumu sienas ir kā atgādinājums, ka tehnoloģijas un zaļā domāšana iet roku rokā. Tas ir princips, ko ievērojam un iedzīvinām, piemēram, īstenojot nolietoto telefonu savākšanas iniciatīvu «Domā zaļi», un par kuru atgādinām arī šeit – mūsu jaunajā Brīvības centrā,» uzsver LMT Retail & Logistics valdes priekšsēdētājs Rinalds Kalniņš.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu