Gatavojas 12. Starptautiskajam smilšu skulptūru festivālam

FOTO: Publicitātes foto

Jelgavas pilsēta aicina 9. un 10. jūnijā uz Baltijā lielāko smilšu skulptūru festivālu «Summer Signs 2018», kas šoreiz atklās mākslinieku uzburto dzīvnieku pasauli. 15 profesionāli mākslinieki no 8 valstīm - Latvijas, Lietuvas, Beļģijas, Ukrainas, Ungārijas, Čehijas, Vācijas un Krievijas - smilšu formas pārvērtīs visiem atpazīstamos tēlos, ļaujot uz dzīvnieku pasauli paraudzīties no dažādiem skatupunktiem. Unikālo smilšu skulptūru veidošanā izmantos vairāk nekā 1000 tonnas smilšu.

Smilšu parkā vienkopus varēs redzēt dažāda laikmeta dzīvniekus, un katrs darbs atspoguļos autora uzskatus un interpretāciju par to, kāda ir dzīvnieku pasaule. Baltijas lielākajā smilšu parkā sadzīvos dažāda laikmeta un dažādu kontinentu dzīvnieki – lācis, zilonis, dinozaurs, degunradzis, putns, bite un citi.

Šobrīd Pasta salā notiek smilšu parka sagatavošanas darbi – tiek gatavotas veidnes smilšu skulptūrām. Viesmākslinieki pilsētā ieradīsies 3. jūnijā, bet no 4. līdz 8. jūnijam veidos skulptūras.

Biļetes pieejamas «Biļešu paradīze» kasēs visā Latvijā un internetā: bilesuparadize.lv.

Foto - pašvaldības arhīvs.

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka tiks filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Informācija sagatavota Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Lasītākais šobrīd

Uz augšu