«Palladium» koncertzālē uzstāsies Maks Demarko

Maks Demarko

FOTO: publicitātes

Nebeidzama enerģija uz skatuves, teicama humora izjūta un spēja būt pašam ir tās īpašības, ar kurām visbiežāk tiek raksturots unikālais kanādiešu dziesminieks un multiinstrumentālists Maks Demarko (Mac Demarco). Turpinot sava godalgotā, pērn izdotā studijas albuma «This Old Dog» koncertturneju, jau 17. oktobrī viņš pirmo reizi viesosies arī Latvijā, uzstājoties «Palladium Rīga» koncertzālē.

Maks Demarko nereti tiek dēvēts par vienu no interesantākajām unikālajām personībām mūzikas pasaulē šobrīd, kurš nepakļaujas nekādiem mūzikas industrijas nospraustajiem rāmjiem, tā vietā darot to, ko pats attiecīgajā mirklī uzskata par pareizu. Vai tā būtu staigāšana pa skatuvi uz rokām dziesmas piedziedājuma vidū, vai arī kāds neordinārs un pārsteidzošs paziņojums medijiem intervijas laikā, mūziķis vienmēr ir palicis patiess pret sevi un saviem klausītājiem, tādējādi ātri vien tiekot pie plaša fanu pulka.

Kopš 2012. gada mūziķa kontā ir trīs kritiķu slavēti albumi un divi EP, kas ieturēti, mūziķa vārdiem runājot, pašizdomātajā jizz jazz stilistikā, jeb sevī apvieno psihedēlijas, lo-fi, indie mūzikas un poproka iezīmes. Ļoti liela nozīme Demarko mūzikā ir dziesmu tekstiem, kuros netrūkst mākslinieka unikālā humora un ironijas, aiz kā nereti paslēptas pārdomas par ļoti nopietnām tēmām kā autora privātajā dzīvē, tā visā pasaulē.

Rīgā Maks Demarko ieradīsies jaunākā studijas albuma «This Old Dog» pasaules koncertturnejas ietvaros. Ieraksts pērn atrada vietu prestižajos Rough Trade un Noisey 2017. gada labāko albumu sarakstos, savukārt prominentais izdevums Pitchfork atzinis, ka šis albums ir labākais pierādījums mūziķa dabīgajam talantam, spējot saglabāt pilnīgu kontroli pat pār vissīkākajām detaļām, vienlaikus radot skanējumu, kas ir neticami viegls un dodas šķietamā pašplūsmā.

Biļetes uz koncertu publiskajā tirdzniecībā Biļešu Serviss tīklā nonāks 29. maijā plkst. 11:00, bet jau no 28. maija 10:00 tikai FBI un Positivus klubu biedriem tās būs pieejamas ekskluzīvā iepriekšpārdošanā. Biļešu cena sākot no 30 EUR. Mac DeMarco, sadarbojoties ar organizāciju PLUS1, no katras biļetes 1 € apmērā ziedos organizācijai, kura nodrošina taisnīgumu, cieņu kopienām, kurām tas ir vajadzīgs.

Lasītākais šobrīd

Uz augšu