Mežizstrādātājs «Pata Strenči» šogad par 50-60% plāno kāpināt apgrozījumu

Ilustratīvs attēls. FOTO: Edijs Pālens / LETA

Mežizstrādes uzņēmums «Pata Strenči» šogad būtiski - par 50-60% - plāno kāpināt apgrozījumu salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, pastāstīja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Andris Krastiņš.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs piebilda, ka šogad uzņēmums cer uz labākiem finanšu rezultātiem nekā gadu iepriekš, kad kompānijas peļņa un apgrozījums saruka. Līdz ar to 2018.gadā iecerēts celt apgrozījumu un peļņu. «Plāni ir ambiciozi, apgrozījumam ir jābūt lielākam un peļņai arī ir jābūt lielākai,» sacīja Krastiņš, prognozējot, ka uzņēmuma apgrozījums šogad būs par 50-60% lielāks nekā 2017.gadā.

Viņš piebilda, ka šogad uzņēmums plāno arī ieguldīt attīstībā, papildinot mežistrādes tehnikas parku ar jauniem harvesteriem un pievedējtraktoriem. Krastiņš gan neatklāja, kāds ir uzņēmuma šogad plānotais investīciju apmērs tehnikas iegādē.

Tāpat kompānija plāno investēt uzņēmuma darbinieku apmācībā, piebilda kompānijas valdes priekšsēdētājs. Šogad iecerēts turpināt sadarbību arī ar privāto mežu īpašniekiem, piedāvājot meža apsaimniekošanas, stādīšanas un kopšanas pakalpojumus.

LETA jau vēstīja, ka saskaņā ar uzņēmumā pausto «Pata Strenči» apgrozījums 2017.gadā samazinājās par 4,7%, bet peļņa saruka uz pusi salīdzinājumā ar gadu iepriekš.

Informācija «Firmas.lv» liecina, ka 2016.gadā «Pata Strenči» strādāja ar 9,399 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 44,2% - līdz 519 404 eiro. Uzņēmuma auditētie 2017.gada finanšu rezultāti vēl nav publiskoti.

«Pata Strenči» dibināta 1947.gadā, bet 2004.gadā ierakstīta Uzņēmuma reģistra komercreģistrā. Tās pamatkapitāls ir 1 294 160 eiro. «Pata Strenči» lielākā īpašniece ir kompānija «Pata», kam pieder 91,81% uzņēmuma kapitāldaļu.

Uz augšu
Back