T, 10.08.2022.

Oficiāli reģistrēta partiju apvienība «Attīstībai/Par!»

LETA
Oficiāli reģistrēta partiju apvienība «Attīstībai/Par!»
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Oficiāli reģistrēta partiju apvienība «Attīstībai/Par!», liecina paziņojums oficiālajā izdevumā «Latvijas Vēstnesis».

Pievienota 2. - 6. rindkopa

Iepriekš partijas «Kustība «Par!»», «Latvijas attīstībai» un «Izaugsme» katra atsevišķi lēma par kopīgas partiju apvienības izveidošanu.

Ceturtdien, 26.aprīlī, plkst.17 K.K. fon Stricka villā, Rīgā, Aristida Briāna ielā 9, notiks partiju apvienības «Attīstībai/Par!» prezentācijas un priekšvēlēšanu kampaņas starta pasākums, aģentūru LETA informēja kampaņas preses sekretāre Laila Spaliņa.

««Attīstībai/Par!» kā reāla alternatīva esošajai varai piedalīsies 13.Saeimas vēlēšanās. Kampaņas mērķis ir pārliecinošs starts 13.Saeimas vēlēšanās, lai parlamentā un valdībā ienāktu jauni cilvēki ar pasaules pieredzi un izglītību un pārvarētu varas elites stagnāciju, kuras dēļ Latvija atpaliek no kaimiņiem un cilvēki turpina aizbraukt,» pausts apvienības paziņojumā.

«Mēs piedāvāsim taisnīgu politiku, lai ikvienam Latvijas iedzīvotājam būtu pieejama un apmaksāta veselības aprūpe, moderna izglītība un garantēta pamatpensija. Mēs atbildīgi strādāsim, lai Latvija būtu moderna, labklājīga, taisnīga, 21.gadsimtā konkurētspējīga valsts, bet tās iedzīvotāji - lepni par savu valsti un to, kā to pārvaldām,» pauž «Attīstībai/Par!» līdzpriekšsēdētājs Daniels Pavļuts.

«Valdības politiķi ziņās stāsta, ka valstī viss ir kārtībā, taču patiesībā Latvija atpaliek - nesaprotami nodokļi, rindas pie ārsta pusgada garumā. Pie varas esošie arī pārvēlēti neko nemainīs, jo diemžēl, bet viņiem tuvi ir padomju laika tikumi. Tāpēc politikā ir jānāk jauniem cilvēkiem, kuri zina kā, un kuri gatavi veltīt savas pūles un zināšanas Latvijas labā,» uzsver «Attīstībai/Par!» līdzpriekšsēdētājs Juris Pūce.

Apvienībā «Attīstībai/Par!» ir vairāk nekā 1200 biedru, norāda politiskajā spēkā.

Kā apvienības mērķis minēta moderna un taisnīga Latvijas Republika vienotā Eiropā.

«Attīstībai/Par!» valdē strādā septiņas personas, no kurām «Kustības «Par!»» vadītājs Daniels Pavļuts un «Latvijas attīstībai» vadītājs Juris Pūce katrs būs ar tiesībām pārstāvēt partiju apvienību atsevišķi.

Tāpat valdē strādās Andris Skride, Ilze Viņķele, Evita Goša, Ilze Grīnberga un Viesturs Liepkalns.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu