Līdaka ievēlēts par Zaļās partijas domes priekšsēdētāju

Latvijas Zaļās partijas domes priekšsēdētājs Ingmārs Līdaka piedalās Latvijas Zaļās partijas 29. kongresā Ādažu kultūras centrā FOTO: Sintija Zandersone / LETA

Latvijas Zaļās partijas (LZP) kongresā par šī politiskā spēka domes priekšsēdētāju ievēlēts Ingmārs Līdaka. Līdakas kandidatūru atbalstīja 359 partijas biedri, bet otru kandidātu - Saeimas deputātu Valdi Kalnozolu - 97 politiskā spēka pārstāvji. Abus kandidātus svītroja trīs cilvēki.

Līdakas kandidatūru atbalstīja 359 partijas biedri, bet otru kandidātu - Saeimas deputātu Valdi Kalnozolu - 97 politiskā spēka pārstāvji. Abus kandidātus svītroja trīs cilvēki.

Tāpat kongress partijas valdē ievēlēja Saeimas deputātu Juri Vectirānu. Attiecīgais amats līdz šim bija vakants.

LZP kongress šodien atbalstīja statūtu grozījumus, lai līdzpriekšsēdētāju amata vietā ieviestu domes priekšsēdētāja amatu. Par statūtu grozījumiem balsoja kongresa dalībnieku vairākums, pret bija desmit LZP biedri, bet vēl deviņi atturējās.

Līdz šim LZP bija divi līdzpriekšsēdētāji - Līdaka un Viesturs Silenieks. Partijas valdes priekšsēdētājs ir Edgars Tavars.

LZP ir viena no Zaļo un zemnieku savienību veidojošajām partijām. No 896 biedriem partijas kongresam šorīt bija reģistrējies 461 LZP pārstāvis.

Uz augšu
Back