Mančestras «City» uzvar «Arsenal» un iegūst Anglijas Līgas kausu

LETA/DPA

Mančestras «City» komanda svētdien Anglijas Līgas kausa finālspēlē ar rezultātu 3:0 (1:0) pieveica Londonas «Arsenal» futbolistus, iegūstot pirmo titulu galvenā trenera Hosepa Gvardiolas vadībā.

Uzvarētājiem pa vieniem vārtiem Vemblija stadionā guva Serhio Agvero, Vensāns Kompanī un Davids Silva. Vispirms Agvero izcēlās pēc pretinieku kļūdas aizsardzībā, bet otrajā puslaikā Kompanī un Silva atzīmējās septiņu minūšu laikā.

Mančestras «City» Līgas kausā uzvarēja trešo reizi piecu sezonu laikā un piekto reizi vēsturē.

Iepriekš šonedēļ pārliecinošā premjerlīgas līdere Mančestras «City» piekāpās Futbola asociācijas (FA) kausa astotdaļfinālā, zaudējot cerības uz četru titulu iegūšanu sezonā. Mančestras komanda droši soļo pretim Anglijas premjerlīgas čempionu titulam, bet UEFA Čempionu līgā ir soli no ceturtdaļfināla.

Tikmēr «Arsenal» komanda zaudējusi visās trijās Līgas kausa finālspēlēs galvenā trenera Arsēna Vengera vadībā.