Kā nosvinēt Valentīndienu, neiztērējot miljonu? Mierīgi!

FOTO: publicitātes

Valentīndienas «vaininieks» priesteris Valentīns, pirms vairāk nekā 2000 gadiem slepus laulājot mīlniekus senajā Romā, noteikti nevarēja paredzēt, ka 21. gadsimtā 14.februāris miljoniem cilvēku viņa dēļ būs grūta diena. Jo nav taču viegli izdomāt, kā katru gadu skaisti un romantiski nosvinēt šo globālo mīlestības svētku datumu. Uzņēmuma Lieliska dāvana pārstāve Liene Strode piedāvā 7 oriģinālas idejas Valentīndienas svinēšanai - bez lieka stresa un neiztērējot miljonu - tā, lai prieks un ilgi paliek atmiņā!

 

FOTO: depositphotos.com

Vēro zvaigznes Suntažos

Vērot zvaigznes ir viena no skaistākajām lietām pasaulē. Īpaši, ja dari to kopā ar savu mīļoto cilvēku. Atceries, kā bērnības multenē vakaros ezītis gāja pie lācēna skaitīt zvaigznes? Viņi apsēdās uz baļķīša un, tēju dzerdami, skatījās zvaigžņotajās debesīs. Observatorijā Suntažos pārpārēm varēsiet izbaudīt zvaigžņu gaismas romantiku. Tēja ir pieejama, bet ievārījums gan jāņem līdzi pašiem. Jācer, ka Valentīns parūpēsies par skaidru laiku, jo novērojumi iespējami vien tad, ja nav mākoņu, nokrišņu un vēja ātrums brāzmās ir mazāks par 15 m/s.

 

FOTO: publicitātes

Ar mīļu ironiju – uzdāvini karikatūru

Ja pasaules jukšanu prātā 14.februārī uztver ar vieglu ironiju, bet pavisam ignorēt mīlētāju dienu arī nevēlies, ideāls risinājums ir savai otrajai pusītei uzdāvināt... karikatūru. Smieklīgais portrets tiek zīmēts no fotogrāfijas, un to var viegli papildināt ar asprātīgām detaļām, kas karikatūru padara īpaši personisku.

 

FOTO: depositphotos.com

Pārsteidz ar erotisku fotosesiju

Mūsdienās fotografē visi, bet vai zini daudz pāru, kas viens otram būtu uzdāvinājuši īstu erotisku fotosesiju? Tas ir ļoti īpaši – iegūt mākslinieciskas, profesionāļa veidotas fotogrāfijas, kas mīlestību atklāj caur juteklisko ķermeņa valodu. Ļaujieties pikantam pavērsienam jūsu attiecībās, piešķiliet dzirkstelīti no jauna.

 

FOTO: depositphotos.com

Romantiska izjāde zirga mugurā

Ja vakariņas vai SPA šķiet pārāk mierīgas nodarbes, izmēģiniet abi kopā ko aktīvāku, piemēram, romantisku izjādi zirga mugurā. Dodieties uz tuvāko zirgu stalli vakarpusē un baudiet izjādi dabā zem zvaigžņotas debess, romantisku lukturu pavadībā. Nu gluži kā filmās par īstu un patiesu mīlu!

 

FOTO: publicitātes

Sirdspukstu satikšanās pilī

Latvijas daudzās pilis ir kā radītas romantikai un gaidīt gaida Valentīndienas svinētājus. Laukā tumšs un auksts, bet jūs abi baudiet duālu SPA kūri, ieturiet izsmalcinātu maltīti pils gardēžu restorānā un, protams, sviniet tik ilgi kāroto divvientulību greznajās pils istabās.

 

FOTO: depositphotos.com

Šopings erotisko preču veikalā

Valentīndienā izlaidiet ierasto lielveikala apmeklējumu, bet vakarā sarunājiet randiņu tuvāk pieejamā intīmpreču veikalā. Nekādas tumsas, šauru telpu vai mulsuma, kā bija agrāk. Rotaļīgi, bez stresa un ar krietnu devu inovāciju. Ja abiem kopā erotiskais šopings nesanāk, vari otrai pusītei uzdāvināt čeku kādas seksīgas lietiņas iegādei.

 

FOTO: depositphotos.com

Pacelieties gaisā mīlas spārnos

Ārā auksts, ziema, sniegs – ko gan lai vispār šādā laikā iesāk? Pacel savu otro pusīti spārnos – uzdāvini ziemīgos Rīgas torņus, aizsalušās Daugavas skatus, debesis un zvaigznes. Sēžot blakus divvietīgā lidmašīnā, jums piederēs kas vairāk par mirkli. Jums piederēs viss debess jums.

Lasītākais šobrīd

Uz augšu