Pk, 12.08.2022.

Noskaidrots labākais ginekologs Latvijā!

Egoiste
Noskaidrots labākais ginekologs Latvijā!
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: publicitātes

Nedēļas nogalē kinoteātrī «Splendid Palace» norisinājās svinīgā apbalvošanas ceremonija, kuras laikā tika godināti Latvijas labākie ginekologi. Īpašās balvas, kuras šim notikumam par godu bija darinājusi stikla māksliniece Anda Munkevica, kopumā tika pasniegtas septiņās dažādās kategorijās, tajā skaitā par mūža ieguldījumu.

Lai noteiktu Latvijas labākos ginekologus, divu mēnešu garumā norisinājās tautas balsojums «Mans labākais ginekologs», kura laikā ikviens Latvijas iedzīvotājs tika aicināts sūtīt vēstules, stāstīt, kā arī nobalsot par tiem ārstiem ginekologiem, kas ir pelnījuši saņemt pateicību par profesionalitāti, cilvēcību, atsaucību un palīdzību grūtā brīdī. Nepilnu divu mēnešu laikā tika saņemtas gandrīz 10 000 balsu, kā arī tūkstošiem pateicības vēstuļu, tautas balsojuma rezultātā nosakot labākos ārstus ginekologus septiņās kategorijās: Labākais ginekologs Kurzemes, Zemgales, Latgales un Vidzemes novadā, Rīgas un Rīgas rajonā, MFD Veselības grupas iemīļotākais ginekologs un Mūža ieguldījums.

«Sākot šo projektu, nebijām gaidījuši tik milzīgu atsaucību un atklātību no sievietēm, kuras dalījās ar ļoti personīgiem pārdzīvojumiem un dzīves situācijām, kurās ir palīdzējis konkrētais ārsts. Daudzām sievietēm ir izglābta dzīvība, agrīnā stadijā konstatējot onkoloģisku saslimšanu, kādai citai izglābts bērniņš gaidību laikā. Šie reālie gadījumi apliecina ārsta ginekologa milzīgo nozīmību sievietes dzīvē. Tāpēc esmu gandarīta, ka varam godināt šos pašaizliedzīgos ārstus, kas savām pacientēm velta mūžu. Izcelt ārstus, kas spēj ne tikai profesionāli darīt savu darbu, bet arī atrast laiku, uzklausīt, veltīt sirsnību un uzmanību, kas bieži sievietei grūtā dzīves situācijā ir pat vairāk vajadzīgs nekā ārstēšanas nozīmēšana,» skaidro projekta idejas autore, MFD Veselības grupas administratīvā direktore Kristīne Ozoliņa-Kaļetova.

Svinīgajā noslēguma ceremonijā tika pasniegta balva «Mans labākais ginekologs Latgales novadā», kuru ieguva Anita Ločmele.

Par labāko ginekologu Kurzemes novadā tika atzīta Natālija Gailīte.

Par labāko ginekologu Vidzemes novadā kļuva Silvija Lapiņa.

Savukārt balvu «Mans labākais ginekologs Zemgales novadā» ieguva Iveta Bičevska.

Tāpat tika pasniegta balva «MFD Veselības grupas iemīļotākais ginekologs», kuru ieguva Marina Stepanova. Par labāko ginekologu Rīgā un Rīgas rajonā tika atzīta Laimdota Berģīte, bet balvu par mūža ieguldījumu saņēma Marija Zvaigznīte.

Svinīgās ceremonijas ierakstu būs iespēja vērot telekanālā LNT 25. februārī pulksten 14.50.

Akcija «Mans labākais ginekologs» norisinājās pirmo gadu, un to rīkoja MFD Veselības grupa sadarbībā ar žurnālu Veselība. Kopumā par iemīļotākajiem ārstiem nobalsoja gandrīz 10 000 iedzīvotāju, vislielāko aktivitāti un iesaisti sasniedzot tieši Latgales novadā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu