Klubā «Depo» itāļu poppanka grupa «Vanilla Sky»

FOTO: facebook.com/VanillaSkyRock

16. janvārī klubā «Depo» uzstāsies pazīstamā itāļu poppanka grupa «Vanilla Sky». Šis būs pirmais apvienības koncerts gan Latvijā, gan Baltijas valstīs kopumā.

«Vanilla Sky» radās īstajā laikā īstajā vietā – sākot muzicēt 2002. gadā, grupa ātri vien nokļuva uz divtūkstošo gadu melodiskā pankroka viļņa un viņu pirmais ieraksts «Play It If You Can’t Say It» tika izpārdots divu mēnešu laikā. 2003. gada vasarā «Vanilla Sky» nolēma koncentrēties uz koncertēšanu, dodoties vairākās Eiropas tūrēs kopā ar žanra līdzgaitniekiem «Maxeen» un «The Ataris», kā arī dalot festivālu skatuves ar «Flogging Molly», «Yellowcard» un citiem. Koncertēšanai sekoja grupas pirmais albums «Waiting For Nothing», kurš tika izdots visā pasaulē «Capitol Records» paspārnē.

Pārmaiņas «Vanilla Sky» skāra 2007. gadā – grupas albums «Changes» pārsniedza 25000 pārdotu vienību un mēģinājumu telpā ierakstītā Rianas dziesmas «Umbrella» kaverversija kļuva par negaidīti populāru hitu, uz laiku kļūstot par interneta vietnē «Youtube» skatītāko video Brazīlijā un nokļūstot aktīvā rotācijā mūzikas TV kanālos MTV un TRL. Jāmin, ka arī Latvijā minētā kaverversija aizvien dzirdama daudzu alternatīvās mūzikas dīdžeju pleilistēs.

Par spīti atpazīstamībai arī Latvijā, grupa šo gadu laikā nav koncertējusi nevienā no Baltijas valstīm, tādējādi, 16. janvāra koncerts būs pirmā iespēja «Vanilla Sky» zināmās dziesmas dzirdēt klātienē.

Klubs «Depo» atrodas Vaļņu ielā 32, ieeja no plkst. 19, koncerta sākums plkst. 20. Biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv un, kā ierasts, pirmās biļetes iegādājamas par īpaši draudzīgu cenu, savukārt, tuvojoties koncerta dienai, to cena paaugstināsies.

Uz augšu
Back