Kungiem! (Dāmām nelasīt.) 10 skaistas un neredzētas idejas bildinājumam...

FOTO: Kadrs no video

Ļauj savai mīļajai piedzīvot šo mirkli pasakainu - lūk, idejas ierosmei!

Kaklarota, kurā iekšā ir gredzentiņš

Šis puisis uzmeistaroja un uzdāvināja draudzenei kaklarotiņu. Viņa to nēsāja gan mājās, gan tālos ceļojumos. Līdz pienāca brīdis viņu aicināt to atvērt...

Tetovēšanas salonā

Šim tetovēties kārajam puisim ir paveicies, jo viņa līgava pati ir tetovēšanas māksliniece. Tāpēc īpašs bija pārsteigums, kad viņš lika viņai uztetovēt liktenīgo jautājumu!

Ļoti skaisti, bet tikai akrobātiem

Mēģinot kādu akrobātiskās jogas asanu, viņš viņu bildināja...

Dzīvniekmīļiem

Bildinājums, kura liecinieks ir kāds četrkājainais mīlulis!

Kinoteātrī - treilera vietā

Sagatavošanās darbi ir lieli, bet izpildījums toties vienkāršs - aizved draudzeni uz kino un neaizmirsti iebāzt kabatā gredzentiņu!

Bildinājums virtuālajā realitātē

To viņa patiesi nebūs gaidījusi, ka tas var notikt virtuāli... Līgava būs tā koncentrējusies spēlei, ka šis notikums būs tikpat negaidīts kā pretī skrienošais zombijs.

Vietā, kur aizraujas elpa

Šis pāris ceļojumu plānoja teju gadu, kura laikā vīrietim bija laiks sagatavoties bildinājumam ziemeļblāzmā.

Lofoten, Norway… ______________________________________ WE'RE ENGAGED! What a better way to propose than in the heart of the Arctic Circle under the Northern Lights. It's taken a few years to plan but I always had this moment in mind & it seemed fitting as we are both landscape photographers who share a passion for photographing the aurora. Originally I was going to propose in Iceland last year but unfortunately Karlie decided to discard my secretly stashed ring (yes, that actually happened 😂 lol, we were trying to cut weight on a connecting flight from the Faroe Islands). Fortunately though my plan worked & tonight the aurora was firing in one of the most incredible displays of colour we have ever seen. I tricked Karlie into believing we were shooting a selfie & used a torch to light us up for the image. Much to her shock, it wasn't any normal selfie, and much to my shock, she said yes! 😝 This is a single image that was taken during the proposal. And now we may not have any of our own images up hanging on our walls at home...we may however, make an exception for this one. 💍 Dale & Karlie

A post shared by Dale & Karlie | Gold Coast 🇦🇺 (@dkphotographyau) on

Ja gadās skāde, ļauj tam notikt vēlreiz

Šim pārim bildinājums paliks atmiņā kā murgs, jo mirklī, kad līgavainis atvēra kastīti, gredzens izripoja no tās un caur tilta dēļu spraugām iekrita upē... Šoks! Tomēr pāris rada izeju, kā to atkārtot, liekot šo murgu aizmirst.

Vienkārši un sirsnīgi - deja auto lukturu starmešos

Viss, kas vajadzīgs, - dziesma, auto, tumsa un gredzens!

Ja esat skatuves mākslinieki - izdari to darba procesā!

Vai arī kolēģi kādā no sfērām - līgava nekad nepadomās, ka tas notiks te un tagad!

Lasītākais šobrīd

Uz augšu