Piena svētki 17./18. Jaungada gaidīšana

FOTO: publicitātes

Turpinot Jaungada sagaidīšanas tradīciju, festivāls «Piena svētki» sadarbībā ar producentu apvienību «Piétro» aicina apmeklēt otros «Piena svētkus» šogad un kopā pavadīt jau sestās Jaungada sagaidīšanas svinības – «Piena svētki 17./18. Jaungada gaidīšana».

Šoreiz svētki norisināsies topošajā Zuzānu ģimenes dibinātajā mākslas centrā «Zuzeum» Rīgā, Lāčplēša ielā 101, kas jau pēc dažiem gadiem kļūs par mājvietu Jāņa un Dinas Zuzānu plašajai mākslas kolekcijai.

Viena no pirmajām asociācijām, domājot par Jaungada nakti, ir gaidas. Sākot no agras bērnības, mēs gaidām mammu un tēti mājās no darba, dzimšanas dienu, apsolītu saldējumu. Vēlāk gaidām princi baltā zirgā un pilngadību. Nevaram sagaidīt, kad beidzot pienāks vasara, piektdiena vai vilciens. Toties mēs vienmēr ilgojamies vēl 5 minūtes pagulēt, pēc 15 minūtēm slavas un svētkiem, kas nekad nebeidzas. Mūžīgās gaidās dzīvi pārvēršam par traģikomēdiju, gluži kā «Gaidot Godo», mēs attopamies iesprūduši laikā ar šo ironisko vēlmi, kaut laiks ritētu ātrāk, un vienlaicīgo tā trūkumu.

Jaungada nakts savā ziņā ir ikgadēja šā paradoksa kulminācija - mirklis pirms un mirklis pēc. Mēs saldsērīgi atstājam veco aiz muguras un dejodami iesoļojam jaunajā. Šeit un tagad. Tāpēc, kā ierasts, aicinām būt kopā ar mums un sagaidīt to, ko nevar nesagaidīt, – jauno 2018. gadu.

Pasākuma scenogrāfiju veidos režisors un scenogrāfs Reinis Suhanovs.

Kā ierasts, darbosies vairākas deju zāles. Par «laika iesaldēšanu» lielajā zālē atbildēs Mehmet Aslan no Šveices un Autarkic no Izraēlas. Viņiem pievienosies viens no labākajiem pašmāju elektroniskās mūzikas producentiem Elvi Soulsystems, kā arī nu jau deju zālēs retāk sastopamais, bet asumu nezaudējušais dj duets Viesturs Celmiņš un Miks Mitrēvics.

Mazajā zālē tradicionālā hitu diskotēka ar «Gribam būt dj'as».

Par viesiem

Mehmet Aslan – turku izcelsmes DJ, jau agros pusaudža gados sācis kolekcionēt retas ierakstu plates. Laikam ejot, dīdžejs sācis miksēt ierakstus, piešķirot tiem atmiņas no tradicionālās mūzikas, kas pavadījusi viņa bērnību, un radot cilvēkos vēlmi ļauties dejām.

Autarkic - īstajā vārdā Nadavs, dzīvo Telavivā, ir pazīstams kā producents un dziesmu vārdu autors. Guvis atpazīstamību ar savu citādo skatījumu, piešķirot elektroniskajai mūzikai nebijušu skanējumu. Kopš 2015. gada laidis klajā daudzus albumus un daudzkārt uzstājies Eiropā.

Ne mazāk svarīgi, ar grandiozu Vecgada pavadīšanas un Jaungada sagaidīšanas koncertu uzstāsies vokāli instrumentālā apvienība «Regīna». Koncerta sākums plkst.23.

Šeit fragmenti no koncerta Fon Stricka villas dārzā šā gada vasarā - https://www.facebook.com/juveris/posts/10155750684959759

Tāpat ierobežotam skaitam gribētāju būs pieejama VIP zona.

Biļetes pieejamas «Biļešu servisa» kasēs un internetā:

www.bilesuserviss.lv

Svētku sākums plkst.22.

Piena svētki 17>18 / Jaungada gaidīšana from piens on Vimeo.

Uz augšu