«Arēnā Rīga» uzstāsies «sātana vijolnieks» Deivids Garets

Dalīties draugiem E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

Deivids Garets

FOTO: Publicitātes foto

Piektdien, 8. decembrī «Arēnā Rīga» koncertturnejas «Explosive - Live» ietvaros uzstāsies «sātana vijolnieks» - vācu crossover un pop mākslinieks Deivids Garets (David Garrett), ziņo koncerta rīkotāji «Roland Temme». Tā būs pirmā reize, kad mūziķis Deivids Garets uzstāsies Baltijā.

Viņa koncertturneja «Explosive - Live» sākās 2016. gada novembrī, un izskatās, ka tā pārspēs pat iepriekšējās izcili veiksmīgās koncertturnejas rekordus - tikai trīs nedēļas esot turnejā, pārdotas jau gandrīz 200 000 biļešu.

«Šī koncertturneja nelīdzinās nekam, ko iepriekš esmu darījis,» komentē Garets. Viņa izpildījumā tādi hiti kā «Purple Rain» vai «They Don’t Care About Us», kā arī pasaulslavenais «Viva la vida» līdzās viņa pašsacerētajām kompozīcijām «Furious» un «Explosive» bieži liek celties kājās, aplaudēt un pat dejot.

Biļetes pārdošanā www.bilesuserviss.lv un visās Biļešu Servisa kasēs.

Kā Paganīni starp popmūzikas zvaigznēm un Džimijs Hendrikss starp vijolniekiem, Deivids Garets tiek saukts par mūsdienu «sātana vijolnieku», starptautiska zvaigzne, kura nojauc robežas starp Mocartu un Metallica. Slavēts par moderno crossover tendenču ieviešanu un virtuozo vijoles pārvaldīšanu, Deivids brīvi izpilda sarežģītākās klasiskās kompozīcijas ar pasaulē vadošajiem diriģentiem un orķestriem, kā arī skatītāju dievinātus rokmūzikas hitus. Miljoniem fanu apbrīnots, viņš līdz šim ir pārdevis miljoniem biļešu un ieguvis 23 zelta un 16 platīna balvas Honkongā, Vācijā, Meksikā, Taivānā, Brazīlijā, Singapūrā un daudzviet citur. Viņa jaunākais albums «Explosive» ir ieguvis zelta statusu Vācijā un Austrijā jau dažu nedēļu laikā. Garets apvieno rokzvaigznes harismu ar mūsdienu labākā instrumentālista virtuozitāti.

Uz augšu