Cietumsodu saņēma arī Lī dēls, būvuzraugs un vairāki ierēdņi. Kompensācijās nācās izmaksāt apmēram 300 miljonus dolāru, kas izputināja Lī ģimeni.
Dzīvojamās ēkas sabrukšana Mumbajā, Indijā. 2013. gads
2013. gada 27. septembrī Mumbajā sabruka piecstāvu dzīvojamā ēka un bojā gāja 61 cilvēks, bet vēl vairāk nekā 30 tika ievainoti. Vainīgais drīz vien tika noskaidrots - tas bija kāds interjera dizainers, kurš nesaskaņoti bija licis nojaukt nesošo sienu un sijas. Dekoratoru kompānijas «Mamamiya Decorators» vadītājam Ašokam Kumaram Mehtam tika izvirzīta apsūdzība par netīšu nogalināšanu, bet septiņi ierēdņi tika sodīti par situācijas pieļaušanu.
Tā bija valdībai piederoša ēka, kurā dzīvoja pašvaldības darbinieki ar ģimenēm. Mehtas uzņēmums atradās ēkas pirmajā stāvā. Pirms katastrofas iedzīvotāji tika brīdināti divas reizes, lūdzot viņiem evakuēties, taču daļa ēkā dzīvojošo to neizdarīja - Mumbajā joprojām pieprasījums pēc mājokļiem ir ievērojami lielāks nekā piedāvājums, tāpēc cilvēki savas dzīvesvietas pamet nelabprāt.
Viesnīcas «Royal Plaza Hotel» sabrukšana Taizemē. 1993. gads
2013.gada 13.augustā Taizemē neticami straujā tempā - dažās sekundēs - sabruka sešus stāvus augstā viesnīca «Royal Hotel Plaza», laupot 137 cilvēku dzīvības un ievainojot vēl vairāk nekā 200. Vēlāk izmeklēšanā tika noskaidrots, ka katastrofu izraisīja patvaļīga papildu stāvu piebūvēšana - sākotnējais projekts paredzēja, ka ēkai būs trīs stāvi. Ēka pēc papildu stāvu uzbūvēšanas noturējās trīs gadus, un joprojām nav skaidrs, kas bija pēdējais piliens, jo tolaik netika fiksētas ne zemestrīces, ne arī jauni ēkas ekspluatācijas pārkāpumi.
Tiesas priekšā stājās 15 cilvēki - viesnīcas īpašnieks un vadība, būvnieki un ierēdņi. Desmit gadus pēc traģēdijas notiesāts tika ēkas būvnieks, kuram piesprieda 37 gadu cietumsodu.