Ozols un «Tehnikums» prezentē albumu 80. gadu stilā

Ozols un «Tehnikums» prezentē albumu «Semestris» FOTO: Mārtinš Otto

Piektdien, 10. novembrī, mūzikas namā «Daile» notika repera Ozola un apvienības «Tehnikums» kopīgi radīta īpaša albuma «Semestris» prezentācija. Uz skatuves atradās vairāki 80. gadu atribūti, dators, kasešu magnetofons u.tml. Muzikāli jaunā albuma estētika pietuvināta tā dēvētajam «vaporwave» - kustībai tīmeklī (skat. arī Satellites LV klipu «Pāri barjerām»), kas koķetē ar 80. gadu estētiku. Albums izdots ne tikai diskā, bet arī audiokasetē. Aplūko foto no koncerta!

Pieredzējušais reperis Ozols atzīst: albums «Semestris» bijis jauns izaicinājums gan skanējuma, gan arī koncepcijas ziņā. «Albumam ir divas daļas - A un B puse. A pusē ir stāsts par divu jaunu cilvēku attiecībām, kas vijas cauri piecām dziesmām, savukārt B pusē ir mūsu dziesmu «mash up» versijas un bonusa dziesma «Tu vari tēlot». Man šis, iespējams, bija solis ārpus komforta zonas, taču esmu ļoti priecīgs par ierakstu un iespēju strādāt ar grupu «Tehnikums».»

Grupu «Tehnikums» veido divi mūziķi - Dagnis Neilands, kas spēlējis grupā «The Mundane», un Kristaps Dubļāns, kas darbojies «underground» apvienībās «Kušš» un «Mala».

Noskaties interviju ar mūziķiem.

Uz augšu
Back