Ar Luiju C.K. ir cauri. HBO aptur sadarbību ar komiķi

Dalīties draugiem E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

Luiss C.K.

FOTO: Vida Press

ASV televīzijas kanāls HBO paziņojis, ka pārtrauc sadarbību ar amerikāņu komiķi Luiju C.K. (Louis C.K.), kuru piecas sievietes izdevumā «The New York Times» apsūdzējušas seksuālā uzmācībā. Lai arī Luijs sievietēm nav pieskāries, viņš viņu priekšā kails onanējis.

Ja ticam šīm sievietēm, kas arī ir komiķes, tad Luijs ir vulgārs ne tikai uz skatuves, bet arī reālajā dzīvē.

HBO paziņoja, ka komiķis vairs nepiedalīsies «Night of Too Many Stars» pasākumā, kam bija uz ekrāniem jānonāk tiešraidē sestdien, 18. novembrī. Arī Luija radītais saturs vairs nebūs pieejams kanāla arhīvā.

Luiss C.K.

FOTO: Vida Press

«The New York Times» rakstā minēts, ka Luijs (īstajā vārdā Louis Alberto Székely) esot onanējis divu citu sieviešu komiķu priekšā 2002. gadā, masturbējis, arī runājot ar vienu no sievietēm pa telefonu 2003. gadā, un lūdzis, lai atļauj viņam onanēt kādas citas sievietes priekšā 2005. gadā.

Par šiem notikumiem izdevumam pavēstīja piecas sievietes - komiķu duets Deina Mina Gudmena (Dana Min Goodman) un Džūlia Volova (Julia Wolov), Rebeka Korija (Rebecca Corry), Ebija Šahnere (Abby Schachner) un Tiga Notaro (Tig Notaro).

Pirms publikācijas, sazinoties ar Luija pārstāvi, tika saņemta atbilde, ka 50 gadus vecais komiķis «uz jautājumiem neatbildēs».

Uz augšu