Alonso uz vienu sezonu pagarina līgumu ar «McLaren»

Dalīties draugiem E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

Fernando Alonso

FOTO: REUTERS/SCANPIX

Divkārtējais Pirmās formulas (F-1) pasaules čempions Fernando Alonso arī nākamajā sezonā pārstāvēs «McLaren» komandu, ceturtdien paziņoja spānis.

«Tas ir lieliski, ka varu turpināt sadarbību ar ikvienu no «McLaren» komandas. Sirds man vienmēr teikusi priekšā, ka jāpaliek, šeit es jūtos kā mājās,» paziņoja Alonso.

Pirms mēneša Alonso paziņoja, ka «McLaren» paliks tikai tādā gadījumā, ja būs iespējas uzvarēt. Pēdējās trīs sezonas «McLaren» sadarbojas ar japāņu autoražotāju «Honda», taču nav spējusi tikt pie augstiem rezultātiem, līdz ar to no 2018.gada tai dzinējus piegādās «Renault».

2005. un 2006.gada čempions šos trīs gadus bijis uzticīgs vienībai, tomēr veiksmīgākajā no sezonām guvis desmito vietu kopvērtējumā, tāpēc regulāri publiski izteicis neapmierinātību ar mašīnu.

Alonso labākais rezultāts šosezon F-1 posmā bijusi sestā vieta, kas tika izcīnīta Ungārijā. Četrus posmus pirms sezonas beigām Alonso ar desmit punktiem ieņem 16.vietu kopvērtējuma tabulā.

F-1 sezona turpināsies šonedēļ ASV, kur risināsies 17. no 20 etapiem. Jau šajā nedēļas nogalē savu ceturto titulu karjerā var nodrošināt «Mercedes» britu pilots Lūiss Hamiltons.

Uz augšu