Noskaties: Ostapenko lieliskās sezonas spilgtākie brīži

FOTO: EPA/LETA

Latvijas vadošā tenisiste Aļona Ostapenko vien 20 gadu vecumā kļuvusi par pasaules elites sportisti. 2017.gadu viņa sāka 44.pozīcijā pasaules rangā, februārī bija noslīdējusi pat uz 71.vietu, taču tagad tenisiste pakāpusies līdz rekordaugstajai 7.vietai. Ostapenko šovasar šokēja tenisa pasauli, triumfējot Francijas atklātajā čempionātā, kas ir viens no lielākajiem panākumiem Latvijas sporta vēsturē.

Ostapenko šosezon tikusi pie saviem pirmajiem diviem WTA tituliem karjerā. Vispirms jūnijā viņa negaidīti uzvarēja Francijas atklātajā čempionātā, savukārt septembrī Latvijas tenisiste palika nepārspēta Seulas WTA «International» turnīrā.

Pasaules ranga labāko desmitniekā Ostapenko ir pati jaunākā tenisiste. Latvijas sportiste nominēta pasaules gada labākās tenisistes balvai, kā arī viņa ir viena no pretendentēm uz šosezon visvairāk progresējušās tenisistes titulu.

Pēc strauji gūtajiem panākumiem, Ostapenko dzīve krasi mainījusies. Tagad viņu katrā turnīrā sagaida kā zvaigzni, turklāt Latvijas tenisisti aicina piedalīties dažādos pasākumos kopā ar citiem pasaules elites sportistiem.

Lasītākais šobrīd

Uz augšu