«Ewert And The Two Dragons» un «BrainStorm» ieraksta kopīgu dziesmu

Dalīties draugiem E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

Renārs Kaupers un Everts Sundja

FOTO: publicitātes/Mārtiņš Cīrulis

Ir pagājis vairāk nekā gads, kopš Renārs Kaupers un Everts Sundja uz pāris dienām ieslēdzās virtuvē un sāka strādāt pie kādas dziesmas skices. Abiem «virtuves biedriem» pa šo laiku ir pievienojušies vēl septiņi līdzautori, un divu grupu – «Ewert And The Two Dragons» un «BrainStorm» (Prāta Vētra) sadarbības rezultāts ir dziesma «We Wait For The Light» .

Ar grupu «Ewert And The Two Dragons» Latvijā nav jāiepazīstina. Igauņu puiši jau pirms vairākiem gadiem ir paspējuši iekarot klausītāju sirdis, vairākas reizes ir uzstājušies Latvijā ar solo koncertiem, kā arī piedalījušies mūzikas festivālos.

Dziesma ir abu grupu dalībnieku kopdarbs. Ieraksta pirmais posms notika Tallinā, vēlāk dziesma ieguva jaunas melodiskas līnijas, bet tad uz vairākiem mēnešiem darbs pie tās apstājās. Palīgā nāca zviedru draugi Povels Olsons un Davids Larsons, kuri iepriekš ir piedalījušies arī dziesmas «Debesis iekrita tevī» aranžēšanā. Tā nu ar triju valstu - Igaunijas, Latvijas un Zviedrijas – spēku ir tapusi šī saulainā dziesma «We Wait For The Light».

Uz augšu