Lielā pieprasījuma dēļ atvērtas papildu sēdvietas uz Brieža cīņu

Dalīties draugiem E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

Mairis Briedis

FOTO: Paula Čurkste/LETA

Lielā pieprasījuma dēļ «Arēnā Rīga» tirdzniecībā atvērtas papildu sēdvietas uz Latvijas boksera Maira Brieža sestdien gaidāmo Pasaules boksa supersērijas ceturtdaļfināla cīņu pret kubieti Maiku Peresu, informē sportista pārstāvji.

«Biļešu serviss» papildus laidis klajā 500 sēdvietu biļetes.

Sagaidāms, ka Briedis sestdien ringā dosies piepildītā arēnā, kas kļūs par visu laiku apmeklētāko cīņu sporta pasākumu Latvijā.

Šonedēļ, gatavojoties cīņai, bokseriem ir paredzēti vairāki publiskie pasākumi, tostarp iespēja otrdien no plkst.12 tirdzniecības centrā «Domina Shopping» klātienē vērot Peresa un Brieža publiskos treniņus tirdzniecības centrā speciāli šim notikumam ierīkotā boksa ringā.

«Kad sāku nodarboties ar boksu, varēju tikai sapņot, ka kādu dienu ringā došos pie izpārdotām «Arēna Rīga» tribīnēm. Šobrīd jau ar nepacietību gaidu sestdienu, un ceru redzēt lielu atbalstītāju skaitu arī otrdienas publiskajā treniņā, lai Peress jau laicīgi var sajust kripatiņu no tā, kas viņu sestdien sagaidīs arēnā,» pauda Briedis.

Biļetes uz sestdienas cīņu ierobežotā skaitā un kategorijās ir pieejamas «Biļešu servisa» kasēs, to cena ir no 20,60 eiro.

Sestdienas dueļa uzvarētājs supersērijas pusfinālā spēkosies ar ukraini Oleksandru Usiku, kurš savā ceturtdaļfinālā pārspēja vācieti Marko Huku.

Boksa vēsturē nebijušā turnīrā astoņi labākie pirmā smagā svara bokseri izslēgšanas sacensību formātā cīnīsies ne tikai par leģendārā Muhameda Ali vārdā nosauktu balvu, bet arī Pasaules Boksa padomes (WBC), Pasaules Boksa organizācijas (WBO), Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un Pasaules Boksa asociācijas (WBA) čempionu jostām.

Līdz ar to sestdienas cīņā Briedis aizstāvēs savu WBC čempiona jostu, cīņā pret Usiku noskaidrosies ukrainim piederošās WBO jostas turpmākais īpašnieks, bet finālā latvietis var pretendēt uz visiem tituliem.

Patlaban 32 gadus vecais Briedis karjeras laikā ir uzvarējis visās 22 profesionālajās cīņās, 18 gadījumos pretinieku nokautējot. Iepriekšējo dueli viņš aizvadīja 1.aprīlī, kad Dortmundē pēc vienbalsīga tiesnešu lēmuma 12 raundu cīņā uzveica vietējo favorītu Huku un kļuva par pirmo Latvijas bokseri, kurš ieguvis čempiona jostu kādā no prestižākajām kategorijām, kļūstot par WBC čempionu.

Tikmēr Peress ir 2004.gada pasaules junioru čempions, bet profesionālajā ringā 31 gadu vecais bokseris izcīnījis 22 uzvaras, 14 no tām noslēdzot ar nokautu, vienu reizi cīnījies neizšķirti un cietis divus zaudējumus. Iepriekšējo cīņu viņš aizvadīja jūnijā, pēc 29 sekunžu ilga dueļa nokautējot slovāku Viktoru Biščaku. Pirms tam viņš cīnījās smagajā svarā, 2015.gada maijā cīņā par WBC sudraba jostu piekāpjoties Aleksandram Povetkinam.

Tikmēr otrā zarā IBF čempions Murats Gasijevs no Krievijas mērosies spēkiem ar poli Kšištofu Vlodarčiku, šā dueļa uzvarētājam pēc tam tiekoties ar WBA čempionu Junieru Dortikosu no Kubas, kurš aizvadītajā nedēļas nogalē pārspēja krievu Dmitriju Kudrjašovu.

Uz augšu