Fotostāsts: pasaules rallijkrosa čempionāta posms Francijā

Svētdien Francijā noslēdzās cīņas par vietu uz pjedestālu kārtējā pasaules un Eiropas rallijkrosa čempionāta posmā.

Sacensībās, kas bija PČ devītais posms un EČ ceturtais posms, startēja trīs latvieši. Jānis Baumanis un Reinis Nitišs ar saviem Supercar klases automobiļiem iekļuva pusfinālā, kur attiecīgi izcīnīja ceturto un sesto vietu. Bet Artis Baumanis ar S1600 klases Škoda Fabia fināla braucienā izcīnīja piekto vietu.

Par posma uzvarētāju pasaules čempionāta dalībnieku vidū tikmēr kļuva zviedrs Johans Kristofersons, kamēr no Eiropas čempionāta dalībniekiem S1600 klasē uz pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Arta Baumaņa komandas biedrs Kristiāns Žābo no Ungārijas.

Lai gūtu kaut nelielu priekšstatu par atmosfēru, kāda nedēļas nogalē valdīja Loheakas trasē vairāk nekā 70 000 rallijkrosa fanu klātbūtnē, piedāvājam mūsu fotostāstu, kā arī Supercar klases fināla brauciena video.