«MotoGP» zvaigznei Rosi lauzta kāja; uz moča atkal kāpt grasās jau oktobrī

Movistar Yamaha MotoGP braucējs Valentīno Rosi

FOTO: HANNIBAL HANSCHKE / REUTERS

Septiņkārtējs pasaules motošosejas čempions prestižākajā «MotoGP» klasē Valentīno Rosi treniņbraucienā lauzis kāju un piektdien viņam veikta operācija.

Papildināts viss teksts

Kā vēsta «Gazzetta dello Sport» un «Corriere della Sera», 38 gadus vecais Rosi ceturtdien treniņbraucienos avarējis un viņam slimnīcā veikta apskate, kurā konstatēts kājas lūzums.

Piektdien Rosi tika veikta operācija, pēc kuras viņš paziņoja, ka jūtoties labi.

«Operācija noritēja labi. Šorīt, kad pamodos, arī pats jutos labi. Vēlos pateikties visam ārstējošajam personālam. Ļoti atvainojos par incidentu. Tagad pēc iespējas ātrāk gribu atgriezties uz motocikla. Darīšu visu iespējamo, lai tas notiktu,» paziņoja Rosi.

Lai gan konkrēts atgriešanās laiks netiek minēts, un sākotnēji tika pieļauts, ka Rosi sezona beigusies, tomēr Itālijas laikraksts «Corriere della Sera» raksta, ka viņš varētu atgriezties oktobrī, kad līdz sezonas beigām būs atlikuši 3-4 posmi.

Rosi šī ir otrā avārija šosezon, jo maijā viņš negadījumā guva krūšukurvja un vēdera savainojumus.

Sešus posmus pirms sezonas beigām Rosi ar 157 punktiem ieņem ceturto vietu kopvērtējuma tabulā, kamēr līderis ar 183 punktiem ir viņa tautietis no «Ducati» komandas Andrea Dovicioso.

Rosi karjeras laikā septiņas reizes kļuvis par «MotoGP» čempionu, bet iepriekšējais tituls tika izcīnīts 2009.gadā.

Tāpat viņam pa vienam titulam 250 un 125 kubikcentimetru klasēs.

Uz augšu