«Great Wall Motors» noliedz runas par «Fiat Chrysler Automobiles»

Fiat Chrysler Automobiles

FOTO: EPA/LETA

Ķīnas uzņēmums «Great Wall Motors» paziņojis, ka nav vedis sarunas ar Itālijas un ASV autobūves grupu «Fiat Chrysler Automobiles» (FCA), tādējādi radot šaubas iespējama piedāvājuma izteikšanu zīmola «Jeep» iegādei.

«Great Wall Motors» apstiprina, ka tas aplūkojis potenciāla piedāvājuma izteikšanas iespēju FCA, taču būtisks progress nav panākts.

Uzņēmums Šanhajas akciju biržai iesniegtā paziņojumā norāda, ka pastāv ievērojamas neskaidrības attiecībā uz iespējamu piedāvājumu.

Pirmdien «Great Wall Motors» pavēstīja par nodomiem izteikt piedāvājumu, lai iegādātos visu vai daļu no FCA. Vēlāk izskanēja informācija, ka piedāvājumu paredzēts izteikt FCA zīmola «Jeep» iegādei.

Taču otrdien paziņojumā Šanhajas biržai «Great Wall Motors» norāda, ka nav kontaktējies ar FCA vadītāju vai arī parakstījis kādus dokumentus.

Arī FCA pirmdien ziņoja, ka Ķīnas uzņēmums nav vērsies pie autoražotāja.

FCA vadītājs Serdžo Markione jau iepriekš norādījis, ka uzņēmumu paredzēts pārdot. Aprīlī viņš pavēstīja, ka «Jeep» un «Chrysler Ram» zīmoli ir pietiekami spēcīgi, lai tie varētu darboties kā atsevišķi biznesi.

Uz augšu