«Līvifest» - rokmūzika un leģendas klātbūtne

Ainars Virga

FOTO: Publicitātes foto

26. augustā Liepājā, koncertestrādē «Pūt, vējiņi!» notiks festivāls «Līvifest 2017». Rokmūzika un klātbūtnes sajūta visiem, kas jūtas liepājnieki – neatkarīgi no dzīves vietas. «Līvifest» saimnieks ir mūziķis Ainars Virga, viņš kopā ar savu komandu šo festivālu rīko jau trešo gadu.

Arī šogad festivāla laikā notiks ««Līvu» dziesmu svētki» – Liepājas koru priekšā kā solisti stāsies Ainars Virga, Mārcis Judzis, Elviss Grodums, Jānis Buķelis jeb Buks, Fēlikss Ķiģelis. «Katra dziesma būs pārsteigums, katrs priekš sevis varēs tādu atrast,» Virga norāda, cik īpašs skanējums «Līvu» dziesmām ir šādā izpildījumā. Koncerts sāksies pulksten 16.

Vakara lielkoncerta sākums plkst. 19. Tajā uzstāsies «Dzelzs vilks», «Ryga», «Colt», no Latgales nākušie, «Līvus» un Virgu dziļi cienošie rokeri «Wild Detroit Gang», kā arī no jauna rokmūzikas ainavā atgriezusies Liepājas grupa «Melnā princese». Katra grupa izpildīs arī pa vienai «Līvu» dziesmai savā manierē un ar savu izjūtu. Noslēgumā uz skatuves līdz ar grupu «Līvi&Buks» nāks arī «Līvu» bijušie dalībieki – Igo, Tomass Kleins.

Festivāla pirmo daļu vadīs aktieris Viktors Ellers, otro – dziesminiece Maija Kalniņa.

«Līvifest 2017», iespējams, būs pēdējā iespēja piedzīvot leģendāro koncertdārzu tādu, kāds tas ir pašreiz, jo plānots, ka nākamgad sāksies tā rekonstrukcija. Tāpēc vēl jo vairāk tieši šajā festivālā ir jāpiedzīvo jūras tuvums un vasaras gandrīz līdz galam piepildīta diena, līdz pat brīdim, kad sākas augusta nakts zvaigžņu lietus.

Uz augšu