Pk, 7.10.2022.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Rīgas svētku laikā galvaspilsētas sabiedriskais transports būs bez maksas

LETA
Rīgas svētku laikā galvaspilsētas sabiedriskais transports būs bez maksas
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Evija Trifanova/LETA

Rīgas svētku laikā, šodien un rīt, galvaspilsētas trolejbusus, autobusus un tramvajus, kā arī maksas autostāvvietas, kuras apkalpo SIA «Rīgas satiksme» varēs izmantot bez maksas, informēja uzņēmuma pārstāvis Viktors Zaķis.

Bez maksas nebūs minibusi, nakts satiksmes maršruti un Retro tramvajs. Turklāt maksas autostāvvietas, kuras apkalpo «Rīgas satiksme», šodien un rīt varēs izmantot bez maksas, izņemot pazemes autostāvvietu Krišjāņa Valdemāra ielā 5a pie Kongresu nama - tur par auto novietošanu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Līdz 20.augustam, saistībā ar iespējamo pasažieru plūsmas palielināšanos Rīgas svētku laikā, sabiedriskā transporta kustība tiks pielāgota svētku norises vietām, atsevišķos maršrutos, atbilstoši pasažieru plūsmai, kursēs lielākas ietilpības transporta līdzekļi un tiks nodrošināti papildu reisi.

Saistībā ar Rīgas svētku pasākumiem Mežaparkā šodien un rīt no plkst.12 līdz 18 tiks organizēti papildu reisi 11.tramvaja maršrutā. Plānots, ka tramvaji kursēs pēc pagaidu kustības saraksta aptuveni ar sešu minūšu intervālu.

Šodien un rīt saistībā ar pasākumiem Lucavsalas atpūtas zonā 40.maršruta autobusi, braucot Ziepniekkalna virzienā, pieturēs pieturvietā «Lucavsala».

Turklāt šodien, transporta kustība atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos tiks nodrošināta līdz plkst.2 no pilsētas centra, apkalpojot pēc iespējas lielāko daļu pilsētas mikrorajonu un nodrošinot pasažieru nokļūšanu uz un no organizētajiem svētku pasākumiem.

Papildu reisi tiks organizēti 3., 11., apvienotajā 12., 23. un 26. (pa Akmens tiltu), 18., 24., 25., 37., 40., 50., 51. un 53.autobusa maršrutā, 1., 5., 7., 10. un 11.tramvajam.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu