Jaunais Ozolnieku mērs domes ēkā uziet pirti un džakuzi, par ko esot zinājis šaurs personu loks

Dainis Liepiņš

FOTO: Ieva Lūka / LETA

Jaunais Ozolnieku novada domes priekšsēdētājs Dains Liepiņš (LRA), meklējot piemērotas telpas arhīvam, domes ēkā uzgājis pirts un džakuzi telpu, par kuras esamību vairums domes darbinieku, pēc Liepiņa teiktā, nemaz nav zinājuši.

Ventspils, 14.aug., LETA.

Meklējot iespēju racionālāk izmantot domes administrācijas telpas, radusies doma, ka arhīvu, kas izvietots otrajā stāvā, varētu pārcelt uz nosacīto, gandrīz ielas līmenī izbūvēto ēkas pagrābstāvu. Par izbrīnu Liepiņam atklājies, ka pagrabstāvā ierīkota atpūtas telpa ar pirti un džakuzi vannu. Kā apgalvoja domes priekšsēdētājs, par šādas pirts esamību zinājis tikai ļoti šaurs loks pašvaldības administrācijas darbinieku.

«Esmu ļoti lielā neizpratnē, ko ar to visu darīt, kā to izmantot? Skaidrs, ka ne man, ne citiem domes darbiniekiem tāda pirts telpa nav nepieciešama, bet demontēt laikam arī būtu muļķīgi,» atzina Liepiņš.

Jaunais domes priekšsēdētājs pieļāva, ka izsekot tam, kā domes grāmatvedībā savulaik iegrāmatota pirts izbūve, varētu būt gana sarežģīts uzdevums. «Daļa domes darbinieku ir atvaļinājumā, daļa pašvaldībā vairs nestrādā,» piebilda pašvaldības vadītājs.

Ar kādreizējo pašvaldības vadītāju Māri Aināru (LZS/Pilsoniskā savienība), kura laikā, pēc Liepiņa teiktā, pirms vairākiem gadiem pirts ir ierīkota, aģentūrai LETA pagaidām sazināties neizdevās.

Savukārt Aināra pēctecis un Liepiņa priekšgājējs domes priekšēdētāja amatā Pēteris Veļeckis (LZS) atzina, ka, viņam sākot strādāt pašvaldībā, pirts un telpa jau bijusi izbūvēta. Īpaša pielietojama šīm telpām gan neesot bijis - tur glabātas domes saņemtās dāvanas, varbūt kāds domes darbinieks šīs telpas izmantojis, lai nomazgātos. Tā kā atpūtas telpā ir arī biroja mēbeles, dažkārt tur esot notikušas civilās aizsardzības komisijas sēdes.

Veļeckis noraidīja Liepiņa apgalvojumu, ka par šo telpu esamību zinājis ļoti šaurs personu loks. «Domāju, ka to varēja nezināt tie darbinieki, kuri pašvaldībā nestrādā tik ilgi,» atzina bijušais domes priekšsēdētājs.

Uz augšu