Markus Riva uzfilmē klipu Kalifornijas tuksnesī

Markus Riva FOTO: Publicitātes foto

Jaunu deju mūzikas skaņdarbu un Kalifornijā filmētu videoklipu «With You» izdevis latviešu mūziķis un TV šova «X-Faktors» vadītājs Markus Riva. Dziesma ierakstīta, sadarbojoties ar producentu un dīdžeju Rodionu Gordinu, ar kuru Markum jau ir bijusi sadarbība, veidojot deju remiksus dziesmām «Take Me Down» un «Dynamite», kā arī 2011. gadā izdodot oriģinālkompozīciju «Kad tevis nav».

Rodions Gordins ir sadarbojies arī ar citiem latviešu māksliniekiem – duetu «Dvīnes», DJ Ella, Edvardu Griezi u.c.

Mūzikas video dziesmai «With You» Markus Riva nofilmējis šā gada jūnijā Losandželosā, ASV. Klipu veidojusi starptautiska komanda – režisore Jūlija Kova no Latvijas, kā arī operatori no Ukrainas, Krievijas, Amerikas un Kanādas. Daļa klipa filmēta Kalifornijas štatā, El Mirage dabas parkā, kur filmēšanas grupa ieradusies jau trijos no rīta, lai agri sāktu filmēšanu. «Mēs filmējām neticami maģiskā vietā – izkaltušā sāls ezerā, kas saules lēktā ir jo īpaši elpu aizraujošs. Rītausmā šajā vietā bija vien plus desmit grādu, bet jau pēc pāris stundām gaisa temperatūra sasniedza gandrīz plus 40 grādus,» ar iespaidiem dalās Markus Riva. «Katru reizi, kad filmēju mūzikas videoklipus, gadās kādas ekstrēmas situācijas – šajā reizē pat neiedomājos, ka iespējams nosalt tuksnesī. Tā bija mana pirmā filmēšanas pieredze tik unikālā lokācijā,» preses paziņojumā raksta Riva.

Par muzikālo notikumu Markus ir ļoti gandarīts, jo uzskata, ka filmēt mūzikas video Kalifornijā ir teju katra mūziķa sapnis.

Šobrīd Markus Riva strādā pie jauniem mūzikas projektiem gan angļu, gan latviešu, kā arī krievu valodās. Jau rudenī TV3 kanālā būs redzams TV projekts «X-Faktors», kur tieši Markus ir izvēlēts par šova vadītāju. Šajā nedēļas nogalē Markus Riva ar grupu uzstājas Rīgas klubā «First» (4. augusts) un Ventspils Pilsētas svētkos (5. augusts).

Uz augšu
Back