Noskaties: Kontraflovs «Trīlas cacas»

Kontraflovs

FOTO: Publicitātes foto

Pašmāju hiphopa izpildītāju un producentu apvienība «Kontraflovs» nāk pie klausītājiem ar jaunu video dziesmai «Trīlas cacas», kurā piedalās arī reperis Edavārdi.

«Trīlas cacas» ir singls no «Kontraflovs» debijas albuma «SSB»1, kas tika publicēts 14. jūlijā. Albumā kopumā iekļauti 9 skaņdarbi, tajā kā viesmākslinieki piedalās jau minētais Edavārdi, Ozols, ansis, Pionieris un regeja izpildītājs no Trinidadas – Whadel. «SSB» ir pilnībā neatkarīgi pašu spēkiem rakstīts, producēts, apstrādāts un izdots pilna garuma albums. Albuma fiziskās kopijas pieejamas USB datu nesējā.

«Trīlas cacas» ir viena kadra video, tas nav montēts. Videoklips ir stāsts par galvenā aktiera Kārļa Tola atveidotā tēla Koļas likstām naktsklubā, kad viņš cenšas atrast savu vakara otru pusīti. Anatolijs «Koļa» Dinamīts, neveiksmīgi pavedinot pirmo meiteni, pazaudē visu savu naudu, pēc tam saņem kāvienu no Edavārdiem. Galā tomēr Koļa atrod savu vakara mīlestību un visi priecīgi turpina tusēties.

Video galvenais režisors ir Gatis Ungurs, producente – Gunta Bāriņa, horeogrāfs - Toms Sandors ar deju studiju Spotlight Dance, kosmētika un frizūras – make-up Mākslas studija.

Kontraflovs sastāvā ir Jauns Dāvis Strauss, Trīls Artūrs Rikmanis un Liels Ritvars Paraģis.

Lasītākais šobrīd

Uz augšu