Ar iespaidīgu uguņošanu aizvadīta «Weekend Festival Baltic 2017» pirmā diena

Dalīties draugiem E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: Kaspars Meinerts

Ar iespaidīgu uguņošanu Igaunijas kūrortpilsētā Pērnavā tika aizvadīta pirmā Weekend Festival Baltic diena. Pērnavas pludmali pieskandināja desmitiem pasaulē vadošās elektroniskās mūzikas zvaigznes. Pirmās dienas kulminācijā, kā galvenais mākslinieks tika sagaidīts leģendārais Armin Van Buuren.

Jau no agra rīta Pērnavas pilsētā straumēm plūda cilvēki no visas Baltijas ar vienu mērķi - lieliski pavadīt trīs neaizmirstamas dienas. Noskaņojums Igaunjjas kūrortpilsētā bija neaprakstāms un ar nepacietību tika sagaidīta festivāla vārtu vēršana.

Uz visām festivāla skatuvēm vairāku stundu garumā kāpa dažādi pasaulē ievērojami elektroniskās mūzikas izpildītāji. Weekend Festival Baltic galvenā skatuve bija cilvēku pārpildīta un uz tās tika sagaidītas tādas pasaules zvaigznes kā Alan Walker, Alesso, Don Diablo, Armin Van Buuren un citi. Uz Weekend stage kāpa tādi mākslinieki kā Rae Sremmurd, Tchami un citi. Weekend Festival Baltic skatuve, lāzeri, krāšņais gaismu šovs un jaudīgā skaņa priecēja skatītājus visas dienas garumā.

Jau pirmajā dienā festivālu apmeklēja vairāk nekā 20 000 skatītāju. Rīt plkst.14 tiks vērti festivāla vārti un uz skatuves kāps šī brīža pop-mūzikas sensācija The Chainsmokers, Kanādas leģenda Deadmau5, hita «Rockabye» radītāji un Grammy ieguvēji Clean Bandit, Knife Party un daudzi citi.

Ziemeļeiropā lielākais pludmales festivāls norisinās no 3. līdz 5.augustam Pērnavas pludmalē, Igaunijā. Festivāls norisinās trešo gadu pēc kārtas. Biļetes festivālam vēl ir pieejamas ierobežotā skaitā: www.weekendbaltic.com.

Uz augšu