Liepājā gaidāmi satiksmes ierobežojumi «Summer Sound» festivāla laikā

Dalīties draugiem E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: Publicitātes foto

«Summer Sound» festivāla laikā Liepājā gaidāmi nelieli satiksmes ierobežojumi. Sākot ar ceturtdienu, 27. jūlija plkst. 08:00, līdz svētdienai, 30. jūlija plkst. 17:00, satiksme būs ierobežota festivāla norises vietā un tai piegulošajā teritorijā. Teritorijas iedzīvotājiem tiks izsniegtas caurlaides, kas nodrošinās netraucētu nokļūšanu mājās.

Satiksme tiks slēgta Peldu ielā no Liepu ielas līdz Kūrmājas prospektam; Kūrmājas prospektā no Vites ielas līdz Zvejnieku alejai; Zvejnieku alejā no Kūrmājas prospekta līdz Roņu ielai, kā arī Sporta ielas izbrauktuvē uz Zvejnieku aleju (pielikumā karte, kurā iezīmēti satiksmes ierobežojumi). Caurlaižu punkti sāks darboties no ceturtdienas, 27.jūlija, plkst. 8:00, slēgtās teritorijas iedzīvotājus lūdzam pieteikties caurlaidēm, rakstot uz e-pastu agnese@summersound.lv, caurlaides būs pieejamas arī Kūrmājas prospekta caurlaižu punktā. Sīkāku informāciju par caurlaidēm iespējams iegūt, zvanot uz tālruni 22001132. Festivāla «Summer Sound» organizatori atvainojas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem par sagādātajām neērtībām.

FOTO: Publicitātes foto

Pilna festivāla programma atrodama šeit:

Programma šeit

Biļetes nopērkamas festivāla mājas lapā www.summersound.lv, kā arī Biļešu Servisa tīklā. Summer Sound organizatori aicina biļetes iegādāties savlaicīgi, jo festivāla dienās tās būs dārgākas. 2 dienu biļešu īpašniekiem, veicot piemaksu, ir iespēja iegūt VIP biļetes priekšrocības.

2 dienu biļete – 39 EUR

2 dienu biļete + telts vieta – 46 EUR

1 dienas biļete – 25 EUR

VIP biļete – 95 EUR

VIP biļete + autostāvvieta – 110 EUR

VIP upgrade – 56 EUR

Uz augšu