«Linkin Park» solists izdarījis pašnāvību

Amerikāņu rokgrupas «Linkin Park» solists Česters Beningtons ceturtdien miris, pēc visa spriežot, pašnāvības rezultātā, ceturtdien pavēstīja Losandželosas apgabala koronera birojs.

Slavenību ziņu portāls TMZ, atsaucoties uz avotiem tiesībsargājošajās struktūrās, vēstīja, ka 41 gadu vecais mūziķis pakāries savā mājā Palosverdesā, netālu no Losandželosas.

Grupa «Linkin Park» nule kā laidusi klajā savu septīto studijas albumu «One More Light» un gatavojās nākamnedēļ sākt vērienīgu Ziemeļamerikas koncerttūri.

Koronera birojs paziņoja, ka saņēmis telefona zvanu par to, ka Beningtons atrasts pakāries savā mājā. «Tas tiek traktēts kā iespējama pašnāvība,» sacīja koronera biroja operāciju vadītājs Braiens Eliass.

Beningtons pēdējos gados bija plašāk pastāstījis par savu nelaimīgo bērnību Arizonas štatā. Viņš sacīja, ka vairākus gadus pārcietis seksuālu izmantošanu no ģimenes drauga puses, kā arī pievērsies alkoholam un stiprām narkotikām pēc vecāku šķiršanās, kad viņam bija 11 gadu.

Beningtons izpauda savu niknumu mūzikā ar rūcošu balsi, kas lielā mērā izskaidrojama ar smagā metāla žanru. Tomēr «Linkin Park» kļuva par vienu no vadošajiem spēkiem tā sauktā «nu metal» vilnī, kas uzņēma arī popmūzikas un hiphopa mūzikas elementus.

Beningtons bija izteicies, ka viņu aizkustinājusi drauga Krisa Kornela nāve maijā. Kornels bija grupas «Soundgarden» dziedātājs.

Uz augšu
Back