Līgo Liepājā koncertestrādē «Pūt, vējiņi»

FOTO: TVNET

Liepājas pilsētas pašvaldība un Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs piedāvā liepājniekiem un pilsētas viesiem svinēt Jāņus Liepājā koncertestrādē «Pūt, vējiņi» 23. jūnijā no plkst. 20.30 līdz četriem rītā. Liepāja šogad līgos, baudot gan pazīstamu latviešu dziedošo aktieru un mūziķu Līgo vakara koncertprogrammu ar latviešu estrādes zelta dziesmām, gan tradicionālās jāņuguns iedegšanu un lustīgu līgošanu nakts ballē līdz rīta gaismai.

Svētku koncertā pulksten 20.30 līgotājus priecēs Dailes teātra aktieris Artis Robežnieks, Liepājas teātra aktrises Everita Pjata un Agnese Jēkabsone, kā arī dziedātājs Andris Ērglis un mūziķu grupa Jāņa Strazda vadībā. No pulksten 22.00 koncertdārzā jau tradicionāli kursies jāņuguns, ko šogad kurs Ieva Tālberga un draugi, bet Jāņu rītu varēs sagaidīt Līgo nakts ballē kopā ar grupu «Dakota».

Līgotāji aicināti līdzi ņemt savu Līgo svētku groziņu vai arī baudīt gardumus kafejnīcā «Lotte Caffe» koncertestrādes «Pūt, vējiņi» dārzā.

Biļetes (5 EUR) pieejamas SIA «Biļešu paradīze» kasēs visā Latvijā un www.bilesuparadize.lv, kā arī svētku vakarā no plkst. 19.00 koncertestrādes «Pūt, vējiņi» kasē. Līgām, Jāņiem un bērniem līdz 12 gadiem, uzrādot personu apliecinošus dokumentus, ieeja pasākumā bez maksas.

Uz augšu
Back