Informē par džeza festivālu «Rīgas Ritmi 2017»

FOTO: Publicitātes foto

«Rīgu varam dēvēt par Baltijas valstu džeza mūzikas metropoli,» festivālam veltītajā preses konferencē šonedēļ sacīja festivāla mākslinieciskais vadītājs Māris Briežkalns. Par galveno šā gada festivāla norises vietu ir izvēlēts Rīgas Doma dārzs, bet koncerti norisināsies arī klubā «Kaļķu vārti», Latvijas Radio, atpūtas parkā «Egle», klubā «Blue 54 Jazz», Džeza klubā «Trompete» Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB), kā arī pie stacijas laukuma uz «Origo Jazz Stage» skatuves.

Četru dienu garumā, no 28. jūnija līdz 1. jūlijam, uz džeza mūzikas festivāla «Rīgas Ritmi 2017» skatuvēm kāps tādi pasaulslaveni džeza mūzikas mākslinieki kā Jamandu Košta (Yamandu Costa), Sinne Ēga (Sinne Eeg), Rūtija Fostere (Ruthie Foster), «Electro Deluxe», Magda Giannikou, Džons Bīslijs (John Beasley) un citi.

Brīvdabas koncertus 29. jūnijā plkst.21 atklās Yamandu. Briežkalns uzsvēra, ka Košta ir viens no Brazīlijas mūzikas atpazīstamākajiem māksliniekiem. 30. jūnijā pirmo reizi Baltijā viesosies blūza leģenda Rūtija Fostere (Ruthie Foster). Bet festivāla noslēgumā 1. jūlijā plkst.21 Doma dārzā uzstāsies Magda Giannikou un «Electro Deluxe».

Paralēli festivāla koncertiem, notiks arī profesionāļu meistarklases, kurās interesenti varēs paplašināt savas muzikālās zināšanas un prasmes. Meistarklases vadīs festivāla galvenie mūziķi. Tāpat meistarklašu dalībnieki bez maksas varēs apmeklēt visus festivāla koncertus.

Šogad festivāls «Rīgas Ritmi» piedāvā plašu biļešu atlaižu programmu. Atlaides biļešu iegādei saņems LNB lasītāja kartes, Rīdzinieka kartes un vairāku uzņēmumu klientu kartes īpašnieki. Ar 15% atlaidi biļetes var iegādāties arī skolēni, studenti un seniori.

Biļetes uz festivālu iespējams iegādāties «Biļešu paradīzes» tirdzniecības kasēs un internetā www.rigasritmi.lv.

Lasītākais šobrīd

Uz augšu