Pašmāju rokgrupa «Crow Mother» izdod jaunu albumu

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

«Crow Mother»

FOTO: Publicitātes foto

Angliski dziedošā pašmāju rokgrupa «Crow Mother» laidusi klajā jaunu albumu «The Moment of Truth», kas tapis pēdējo trīs gadu laikā, kamēr grupas dalībnieki izaicināja savas radošās ambīcijas kontekstā ar pārmaiņām to ikdienā, kas noteica zināmu pauzi aktīvajās mūzikas gaitās. Albums tapis KS Records studijā ierakstu meistara Kārļa Šteinmaņa vadībā, informē grupas menedžeris Oskars Kupše.

Albumā ietvertas 11 kompozīcijas, kas veidotas kā atsevišķas epizodes, piedāvājot izsekot grupas muzikālā skanējuma attīstībai un radošajiem uzplaiksnījumiem no tās pirmsākumiem līdz pašlaik aktuālajām iedvesmām.

«Crow Mother albums «The Moment of Truth» pieejams klausīšanai un lejupielādei grupas Bandcamp lapā, kā arī lielākajās interneta mūzikas vietnēs Spotify un iTunes.

Klausies albumu Spotify

Grupa izveidota 2012. gada vidū, apvienojoties Edijam Jurēvicam (vokāls), Jānim Andžānam (ģitāra), Edgaram Briedim (bass) un Mārtiņam Vilšķērstam (bungas), kuri iepriekš jau aktīvi darbojušies dažādos mūzikas projektos. Uzreiz pēc tās izveides «Crow Mother» sevi aktīvi pieteica uz Latvijas mūzikas skatuvēm un 2014. gada sākumā tika izdots debijas albums «Changes», kura prezentācijas turneja aizsniedzās arī līdz Lielbritānijai.

Uz augšu