Norvēģijā uzstādīts absolūtais hokeja spēles ilguma rekords

Norvēģijas augstākās līgas izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināla mačā starp «Storhamar» un Sarpsborgas «Sparta» komandām tika aizvadīta visu laiku garākā hokeja spēle vēsturē.

Aizvadītais duelis kopumā ilga 217 minūtes un 14 sekundes, kur uzvaru ar 2:1 astotajā pagarinājumā svinēja «Storhamar» komanda.

Uzvarētāju vārtsargs Oskars Ostlunds šajā duelī atvairīja 92 no 93 pretinieku metieniem, bet «Sparta» vārtu vīrs Semuels Vords tika galā ar 94 no 96 metieniem.

Savukārt uzvaras vārtus šajā duelī guva Joakims Jensens.

Piebildīsim, ka iepriekš visu laiku garākais spēles rekords piederēja Detroitas «Red Wings» un Monreālas «Maroons» vienībām, tas tika uzstādīts tālajā 1936.gadā. Abas komandas kopumā nospēlēja nepilnas 176 minūtes.