Sabiedrībā pazīstami cilvēki publisko savas nedēļas nogales fotogrāfijas

FOTO: Facebook

Kā jau katru nedēļu, dzīves stila portāls «Sejas» apkopo slavenību ievietotās fotogrāfijas sociālajos tīklos, lai informētu savus lasītājus par Latvijā populāru cilvēku gaitām brīvdienās. Ko šajā nedēļas nogalē ir darījuši iemīļoti, tautā pazīstami cilvēki un topošās zvaigznes?

Dziedātāji Markus Riva, Justs un grupas «Prāta vētra» līderis Renārs Kaupers

Music makes the people come together!✌🏼 @brainstormofficial @justs_official @muzikalabanka

A photo posted by Markus Riva (@markusriva) on

Dziedātāja Laura Raila

Uz ielas taisa saldējumu ļoti interesantā veidā,nebiju vēl tā redzējusi :) gards 😇😇😇

A video posted by Laura Raila (@lauraraila) on

Mākslinieks Kašers

Modes blogere Liene Zemture

Looking for 🦋 #thailand #theslate #navro

A photo posted by Liga Zemture (@ligazemture) on

Dziedātāja Liene Greifāne

#golfclub #golf #photo #dontcare #viesturigolfclub

A photo posted by Liene Greifāne (@lienegreifane) on

Dziedātājs Dons

Paldies jums!!!😁🏆

A photo posted by Dons (@dons_lv) on

Modes eksperte Maija Silova

Uzņēmēja Svetlana Leva

Aktieris Andris Bulis un valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi

Modes blogere Agnija Grigule

Dziedātājs Alekss Silvērs

Dziedātāja Aija Andrejeva

Kad iet tur,kur deguns rāda,tad var tikt pie šitāda superprieka! 😅 #cuba #trinidad #exploringcuba

A photo posted by Aija Andrejeva (@aija_andrejeva) on

Televīzijas personība Aivis Ceriņš

Jociņš-Spociņš! 🎭 #eventagencylv #dnbbank #dnbexpo #host

A photo posted by Aivis Ceriņš (@aiviscerins) on

Modes blogere Alīna Kellere

Hello monday 🌟 look by @andiataofficial ✔️photo @asyabelova.page 📷 #monday #moodoftheday #andiata #elegance #classic

A photo posted by Creative mind / Influencer (@alinakellerofficial) on

Dziedātāja Ieva Sutugova

Pārmijām pāris vārdus. Izrādās, ka viņš te sēž jau ilgi. #kristiansbrekte

A photo posted by Ieva Sutugova (@ievasutugova) on

Grupas «Astro`n`out» soliste Māra

Tas brīdis, kad instruktāža: "Uzposies un esi klāt!" beidzas ar operu! #Oņegins 💕@kikiikom

A photo posted by Mara Upmane-Holsteine (@astro_maar) on

Uzņēmēja Jeļena Ušakova

#sweat #sweat #sweat 😈 #fitness #fitnesslover #befit #sports #dontgiveup #strongwoman #self

A photo posted by Jelena Ushakova (@jelenaushakova) on

Skaistuma konkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate

Baudam svētdienu 😜 #balticsea #winter #blonde #feelgood #weekend

A video posted by Kristīne Lindenblate (@kristine_riga) on

Televīzijas personība Renārs Zeltiņš

Dziedātājs Roberto Meloni

Aktrise un māksliniece Elīna Maligina

Day2🗻🌲

A photo posted by Elina Maligina (@elinamaligina_com) on

Uz augšu