15 vārtu mačs NHL: Krosbijam 1+3, Malkinam «hattrick», «Penguins» svin uzvaru

Pie panākuma aizraujošā Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta pirmdienas cīņā tika Stenlija kausa čempione Pitsburgas «Penguins».

Aizvadītajā duelī «Penguins» ar rezultātu 8:7 pagarinājumā uzveica Vašingtonas «Capitals» vienību.

Pirmajā trešdaļā «Capitals» izvirzījās vadībā ar 2:0, otrajā periodā «Penguins» guva sešus vārtus, bet «Capitals» bija precīzi trīs reizes. Izšķirošā trešdaļa noslēdzās ar 7:7, bet pagarinājumā veiksmīgāki bija «Penguins».

Piebildīsim, ka «Penguins» piecus vārtus otrajā periodāguva nepilnu astoņu minūšu laikā.

Ar trīs precīziem metieniem uzvarētāju rindās izcēlās Jevgēņijs Malkins, bet Sidnijs Krosbijs izcēlās ar 1+3. Savukārt «Capitals» rindās ar diviem vārtiem izcēlās Larss Ellers, bet Tīdžejs Ošī tika pie 1+2.

Neskatoties uz zaudējumu šajā duelī, «Capitals» ar 64 punktiem kļuva par Austrumu konferences līderi, bet «Penguins» ar 59 punktiem ieņem ceturto pozīciju.