Imantā pārdzērusies māte 3,66 promiļu reibumā neadekvāti apietas ar savu zīdaini

FOTO: Foto no notikuma vietas

Imantā no 3,66 promiļu reibumā esošas mātes nošķirts zīdainis, portālu TVNET informēja Rīgas pašvaldības policijā.

Trešdien, 4. jūlijā, neilgi pirms pulksten 22 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu sievieti alkohola reibumā, kura nespēja parūpēties par savu atvasi.

Kārtības sargi notikuma vietā sastapa vīrieti, kurš bija izsaucis policiju. Kā vēlāk izrādījās, pie vīrieša pirms divām dienām ievākusies mīļotā ar gadu vecu bērnu. Notikuma dienā abi dzēruši degvīnu, taču sieviete kļuvusi neadekvāta. Līdz ar to vīrietis nolēmis ziņot par mīļotās bezatbildīgo rīcību.

Apreibusī sieviete sēdēja uz dīvāna, blakus viņai bija uzlikta ratu kulba, kurā ielikts telpām pārlieku silti saģērbts bērns. Puisēns bija acīmredzami pārkarsis un raudāja.

Viens no likumsargiem ratu kulbu ar bērnu aiznesa uz blakus istabu, kur viņam novilka virsdrēbes. Policists puisēnu paņēma rokās un nomierināja.

Tika izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri konstatēja, ka bērnam hospitalizācija nav nepieciešama. Pēc tam mediķi bērnam apmainīja autiņbiksītes, pārģērba viņu sausās drēbītēs un pabaroja.

Tikmēr bērna mātei pārbaudīta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā noskaidrots, ka viņa ir 3,66 promiļu reibumā.

Pārrunu laikā noskaidrots bērna tēva tālruņa numurs un viņa dzīvesvietas adrese. Bērna tēvs uz telefona zvaniem neatbildēja, līdz ar to uz vīrieša dzīvesvietu nosūtīti kolēģi no RPP Vidzemes pārvaldes. Arī dzīvesvietā bērna tēvs netika sastapts.

Ņemot vērā, ka nebija neviena radinieka, kurš par bērnu varētu parūpēties līdz mātes atžirgšanas brīdim, puisēns šķirts no mātes un nogādāts krīzes centrā. Vienlaikus uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu.

Par notikušo informēta Rīgas bāriņtiesa, kā arī RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbinieki.

Vairāk rakstu

Uz augšu