«Zāle» laiž klajā savu otro studijas albumu «Viņš»

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

Grupa "Zāle"

FOTO: Alex Ribowski

Postfolka grupa «Zāle» laidusi klajā savu otro studijas albumu «Viņš». Albuma tapšanā papildus «Zāles» pamatsastāvam piedalījušies arī viesmākslinieki – mūziķi Jacques no S’T’A, Oskars Jansons un Harijs Vagrants.

Atšķirībā no pirmā albuma, kas ieturēts romantisku un meditatīvu balāžu žanrā, neizejot ārpus postfolka mūzikas teritorijas, jaunais albums «Viņš» virzījies vairāk urbāna indīfolka gultnē. Spraigāks dzejas ritms, neparastākas muzikālās apdares, pretrunīgākas un mūsdienīgākas tēmas. Albumā dzirdami vienpadsmit skaņdarbi latviešu un angļu valodā, ar Pētera Draguna un Martas Kreituses tekstiem, kā arī Raiņa dzeju. Niansētajā, melodiskajā autormūzikā šoreiz ietverti arī ķeltu un austrumnieciskas mūzikas motīvi, uzrunājoši ausij neierastajā savdabībā un reizē dabiski saplūstot ar latvisko pamatlīniju.

«Zāles» otrais albums ierakstīts 2016. gadā sadarbībā ar Uģi Vītiņu studijā «ELAST» Slokā, savukārt albuma CD bukleta izstrādes un fotomateriāla autors ir Alex Ribowski (Hamburga).

Albuma prezentācijas koncerts notiks 15. decembrī plkst.20 Zirgu ielas koncertzālē, Kaļķu ielā 11 (ieeja no Zirgu ielas). Sīkāka informācija būs atrodama grupas facebook lapā.

www.facebook.com/grupazaale

Veikalos albums būs atrodams pēc 15. decembra. Albums elektroniski iegādājams grupas Bandcamp lapā:

Uz augšu