Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Sākusies ierakstu iesniegšana gada balvai «Zelta Mikrofons 2016»

No otrdienas, 1. novembra, līdz 1. decembrim mūziķi, izdevēji un producenti var iesniegt ierakstus mūzikas ierakstu gada balvai «Zelta mikrofons 2016», kas nākamā gada februārī tiks pasniegta jau 21. reizi. Ierakstus vērtēšanai var iesniegt jebkura fiziska vai juridiska persona, kas laika posmā no 2015. gada 1. decembra līdz 2016.gada 1. decembrim ir izdevusi vai publicējusi ierakstu.

Reģistrācijas maksa neatkarīgajiem producentiem noteikta 25 eiro apmērā par katru iesniegto ierakstu katrā kategorijā. Latvijas skaņu producentu, izdevēju un izplatītāju apvienības LaMPA biedriem ierakstu reģistrēšanas maksa netiek piemērota.

Optimizējot iesniegto ierakstu objektīvu izvērtēšanu, konkrētas nominācijas albumu iesniegšanai pagaidām netiek izvirzītas. Vērtēšanai tiek pieņemti visi laika posmā no 2015. gada 1. decembra līdz 2016. gada 1. decembrim izdotie albumi visos žanros, kas atbilst vismaz diviem kritērijiem no četriem – izpildītājs ir Latvijas pilsonis, mūzikas autors ir Latvijas pilsonis, teksta autors ir Latvijas pilsonis, izdevējs vai producents ir Latvijas pilsonis.

Joprojām nemainīgas tiks saglabātas piecas vispārīgās kategorijas – «Labākais albums», «Labākais mūzikas videoklips», «Labākais koncertieraksta video», «Labākā debija» un «Labākā dziesma».

Iesniegtos ierakstus izvērtēs profesionāla žūrija. Balvai nominēto ierakstu piecineki tiks paziņoti nākamā gada janvārī.

Mūzikas ierakstu gada balva «Zelta mikrofons 2016» tiks pasniegta Dailes teātrī īpašā ceremonijā 2017. gada 28. februārī.

Mūzikas ierakstu gada balva «Zelta mikrofons» ir viens no centrālajiem gada notikumiem latviešu mūzikas dzīvē. Ar «SMScredit.lv» ģenerālatbalstu tiks apbalvoti veiksmīgākie aizvadītā gada mūzikas ieraksti, videoklips, koncertieraksts, tiks noskaidrots gada radiohits un atzīmēta labākā debija, apkopots tautas balsojums tirdzniecības parkā «Alfa» un godinātas spilgtas personības par mūža ieguldījumu Latvijas mūzikas attīstībā.

Plašāka informācija pieejama Mūzikas ierakstu gada balvas «Zelta mikrofons 2016» mājaslapā.

www.zeltamikrofons.lv

Uz augšu
Back