«Country Bauska» jubilejas festivāls jau šajā nedēļas nogalē

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

«Willie Jones Band»

FOTO: publicitātes

Jau šajā nedēļas nogalē, piektdien, 13. jūlijā, un sestdien 14. jūlijā, Bauskā valdīs īpaša svētku atmosfēra, jo pilsētā norisināsies divdesmitais «Country Bauska» festivāls.

«Jubilejas festivāla programma ir veidota tā, lai ikvienam interesentam un kantri mūzikas mīļotājam radītu neaizmirstamas emocijas. Šoreiz līdzās tradicionālajam kantri piedāvāsim arī americana, moderno kantri, western swing, rythm & blues un kantriroku. Līdzās festivāla galvenās zvaigznes Sāras Džorijas (Sarah Jory and The Next Level, Lielbritānija) šovam varēsiet baudīt arī iemīļoto grupu «Dakota», «Sestā Jūdze», «Klaidonis» uzstāšanos, kā arī novērtēt viesus no ārzemēm – kantriroka vēstnešus «Country Hell» no Krievijas, «The Music Road Pilots» no Nīderlandes un citus izcilus kantri māksliniekus,» stāsta festivāla dibinātājs un producents Uldis Ozoliņš.

Kā ierasts, festivāla ietvaros būs arī bezmaksas koncerts pilsētas centrā. Jau šo sestdien, 14. jūlijā, pie Bauskas novada domes ēkas (Uzvaras ielā 1) plkst. 12.00 muzicēs «Willie Jones Band» (ASV/Slovākija), duets «Duo RO» (Krievija) un citi festivāla viesi.

«Lai festivāla apmeklētājiem no Rīgas nebūtu jāraizējas par transportu, šogad esam noorganizējuši speciālu Country ekstpresi – autobusu, kas pēc nakts koncertiem ikvienu, kurš pieteiksies, nogādās Rīgā. Kā ierasts, festivālā darbosies arī telšu pilsētiņa, būs konkursi un izklaides kā lieliem, tā maziem festivāla viesiem, medību suņu parāde un gards pašmāju ēdiens,» par festivāla apmeklētāju ērtībām rūpējas Country Bauska producents un mūziķis Mārtiņš Jātnieks.

Vietu kantri ekspresī (plkst. 1.00 naktī Bauska-Rīga t/c «Origo») iespējams rezervēt, piesakoties pa tālruni 26004055 (biļetes cena, piesakoties iepriekš, 5 eiro, festivāla dienā 6 eiro).

Ieeja festivāla teritorijā piektdien, 13. jūlijā, no plkst. 18, sestdien – visu dienu.

Par festivālu

Pirmais kantri mūzikas festivāls Latvijā notika 1999. gadā Bauskas Pilskalna estrādē, un gadu no gada festivāls ir audzis un apliecinājis, ka kantri mīļotāju pie mums un kaimiņvalstīs netrūkst. Deviņpadsmit festivālos ir piedalījušās 26 Latvijas grupas un 50 grupas no ārvalstīm. Ar īpašu lepnumu jāatzīmē ka festivālā ir uzstājušās tādas kantri pasaules mūzikas zvaigznes kā «The Bellamy Brothers» un deviņu Grammy balvu ieguvēji «Asleep At The Wheels» no ASV.

Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās un festivālā uz vietas.

www.countrybauskafestival.lv

Uz augšu