«Mis Peregrīnas nams brīnumbērniem» iedrošinās dīvaiņus

Eva Grīna (Eva Green) un Tims Bērtons (Tim Burton) filmas "Mis Peregrīnas nams brīnumbērniem" ("Miss Peregrine's Home For Peculiar Children") pirmizrādē

FOTO: AP/Scanpix

Pirms aktrises Evas Grīnas jaunās filmas «Mis Peregrīnas nams brīnumbērniem» («Miss Peregrine's Home For Peculiar Children») iznākšanas, aktrise intervijā britu telekanālam «Sky News» atklājusi filmas būtību. «Es domāju, ka ikviens reiz ir juties kā dīvainis, kas neiederas sabiedrībā. Domāju, ka par to arī stāsta filma, ka nav slikti būt dīvainam un nemaz nav ne vainas būt īpašam,» stāstīja Grīna.

Tima Bērtona režisētā filma balstās uz bērnu grāmatu autora Ransoma Rigsa bestsellera un stāstīs par zēnu vārdā Džeikobs, kurš pēc vectēva nāves dodas meklēt nosaukumā minēto namu, kura iemītniekiem piemīt īpaši talanti.

Runājot par Bērtonu, Grīna viņu raksturoja kā cilvēku, kurš vislabāk slavē sabiedrības izstumtos un pievērš viņiem īpašu uzmanību.

«Man bija patiess prieks sadarboties ar Timu Bērtonu. Bērnībā viņš bija mans elks. Es joprojām katru dienu sev iekniebju, domājot: «Ārprāts, es tiešām sadarbojos ar tik lielisku filmu veidotāju.»,» piebilda aktrise.

Uz augšu