Jakrins pamet CSDD valdes locekļa amatu, lai strādātu RD Satiksmes departamentā

Satiksmes departamenta direktora pienākuma izpildītājs Emīls Jakrins

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Jauniem izaicinājumiem gatavs līdzšinējais Ceļu satiksmes drošības direkcijas valdes loceklis Emīls Jakrins. Viņš ceturtdien iesniedzis atlūgumu CSDD un dosies strādāt uz Rīgas domes Satiksmes departamentu par direktora pienākumu izpildītāju, ceturtdien vēstīja LTV «Panorāma».

Jakrins šos pienākumus veic no augusta vidus, kad saistībā ar Rīgas ielu remontdarbu lēno gaitu no amata atstādināja departamenta direktoru Vitāliju Reinbahu.

Augusta beigās dome gribēja izskatīt jautājumu par Reinbaha atbrīvošanu, taču nevarēja, jo viņš bija slima bērna kopšanas atvaļinājumā.

Pēc LTV rīcībā esošās informācijas, Jakrina līdzšinējais amats CSDD tiks likvidēts, un četru valdes locekļu vietā paliks trīs un valdes priekšsēdētājs.

Aģentūras LETA arhīvs liecina, ka Jakrins bija «Tēvzemei un brīvībai» biedrs, bija ekonomikas ministra Kaspara Gerharda padomnieks, Ventspils brīvostas valdes loceklis. 2013.gadā Jakrins pievienojās kādreizējā premjera Einara Repšes partijai «Latvijas Attīstībai».

Plašāk viņa vārds izskanēja 2010.gadā, kad VL-TB/LNNK nolēma izteikt viņam brīdinājumu par valdības pēdējā darba dienā pieņemto valdes locekļa amatu Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD) un nosodīja viņa darbību, mēģinot ietekmēt Latvijas Televīzijas Ziņu dienesta vadītāju Mareku Gailīti. Mediji vēstīja, ka toreiz Jakrins pieprasījis par Satiksmes ministriju veidot pozitīvus sižetus, pretējā gadījumā solot, ka darbu zaudēs Gailīša sieva, kura strādā «Latvijas Valsts radio un televīzijas centrā» (LVRTC), liecina LETA arhīvs.

Uz augšu