Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Tramps: Ja ASV mēģinās palīdzēt Ukrainai atgūt Krimu, sāksies Trešais pasaules karš

ASV prezidenta amata kandidāts no Republikāņu partijas Donalds Tramps FOTO:

Ja ASV mēģinās palīdzēt Ukrainai atgūt Krimu, tas automātiski nozīmēs Trešā pasaules kara sākumu, paziņojis ASV prezidenta amata kandidāts no Republikāņu partijas Donalds Tramps, vēsta izdevums «Politico».

Šādu paziņojumu multimiljardieris izteicis, tiekoties ar žurnālistiem un vēlētājiem Ohaio štatā, pēc tam, kad «ABC News» žurnālists Džordžs Stafanopoluss pārmeta Trampam, ka viņš neko nezina par 2014.gada notikumiem, kad Krievija anektēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu.

«Es to zinu precīzi. Tas bija apmēram pirms diviem gadiem, ja? Nu apmēram. Tā ir [Baraka] Obamas atbildība,» teica Tramps.

«Es teicu - ticiet man, Krievija neiebruks Ukrainā. Viņi nedosies karot Ukrainā, taču viena persona man teica, ka krievi jau ir Ukrainā,» teica Tramps, atsaucoties uz Stafanopolusu.

«Jā, es tā arī teicu, ka tas bija apmēram pirms diviem gadiem. Es ar to domāju, vai ir vērts atgriezties laikā un sākt Trešo pasaules karu, lai to pussalu atgūtu? To varēja izdarīt tikai Obama,» norādīja Tramps.

Savukārt Ukrainas bijušais premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks norādīja, ka Trampa izteikumi ar katru reizi «iziet no jebkādiem rāmjiem».

Uz augšu
Back