Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Meat Loaf» pēc samaņas zaudēšanas jāievēro diēta

Meat Loaf FOTO: Reuters/ScanPix

Dziedātājs «Meat Loaf» pēc samaņas zaudēšanas, ko viņš nesen piedzīvoja uz skatuves koncerta laikā Kanādā, pārgājis uz jaunu diētu un fitnesa režīmu. 16. jūnijā ASV «Meat Loaf», īstajā vārdā Mārvins Lī Adejs, uzstājās koncertā Edomnotā, Albertas provincē, taču savas veselības stāvokļa dēļ viņš jau iepriekš bija atcēlis koncertus Mūsdžāvā un Kalgari.

Koncerta laikā uzņemtajos videokadros redzams, kā dziedātājs nokrīt uz zemes dziesmas «I Would Do Anything For Love» laikā.

«Es jūtos labi, taču esmu noguris. Man jāiet uz fizioterapiju. Pēdējo divu gadu laikā man bijusi gan muguras, gan ceļa operācija. Ceļa operācija bija neveiksmīga, tāpēc tūres laikā neesmu varējis trenēties,» intervijā žurnālam «Classic Rock Magazine» pastāstīja pats «Meat Loaf».

Dziedātājs turpināja stāstīt par savu ēšanas režīmu un teica, ka zaudējis gandrīz 10 kilogramus un plāno zaudēt vēl apmēram 7 kilogramus pirms uzstāšanās Lielbritānijā. «Mēs cenšamies pieskatīt manu veselības stāvokli un atvieglot uzstāšanos uz skatuves.»

«Meat Loaf» piebilda, ka pirms uzstāšanās Kanādā viņam nav bijusi laba pašsajūta, tāpēc viņš lietojis tabletes, kas palīdz pret dehidrāciju. «Mūsu priekšnesumi Kanādā bija veiksmīgi līdz brīdim, kad es saslimu un mans ķermenis atūdeņojās, tāpēc es saujām sāku lietot tabletes «Pedialyte»,» atklāja dziedātājs.

«Es jutu, ka nejūtos labi, taču negribēju vienkārši nokrist. Man reiba galva, un es domāju: «Ak Dievs, es laikam ģībšu.» Negribēju pēkšņi krist un pāršķelt galvu, tāpēc es skatītājiem teicu: «Es pacentīšos apsēsties.» Taču pusceļā es pilnībā atslēdzos un vēlāk pamodos jau slimnīcā.»

Uz augšu
Back